Drevo življenja

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

10. feb 2009 13:35

nasproti banke Slovenije,natančneje Nebotičnik v Lj,v pritličju,mislim,da je zraven DZS ali neka druga papirnica tja sem včasih nosila kopirat načrte in izdelovati vezave anaeva

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

10. feb 2009 16:47

V mojih študentskih časih je bila za take stvari "tata mata" fotokopirnica Zebra v Lj. - najprej na Židovski stezi, pozneje v novih prostorih na Vegovi (ali Gosposki) - vsekakor blizu Križank in Nuk-a. Upam, da še dela. mamaF - Mojca

Kristalka  

član od: 31.3.2007

sporočila: 833

10. feb 2009 17:45

http://www.myheritage.com/ Jaz ga delam s pomočjo tegale programa - različno lahko oblikuješ, dodajaš fotografije, printaš... super je

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. feb 2009 18:10

mamaF, pridi enkrat v naše lepo mesto, da boš videla, kaj še dela in kaj je zaprto.... pa tudi drugaće si fejst punca MM, tista kopirnica v nebotičniku je zakon, za kaširanje so pa najboljši v eni delavnici na Wolfovi. Čeprav, naše ožje pleme je pa enkrat delalo plemensko drevo na enem microsoftovem produktu in potem smo fajle naložili na USB-je in potem smo jih razdelili vsemu širšemu plemenu na enem familijarnem reuninonu in so bili vsi kar veseli. Vidim, da eni potem ta familiy tree (ja, tako se temu reče) še nadgrajujejo s svojimi ostalimi plemeni in je kar fino. Pa še lepo teče elektronski opomnik za rojstne dneve in obletnice. Vendelina jr.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

10. feb 2009 21:41

Vendelina jr. je napisal/a:
mamaF, pridi enkrat v naše lepo mesto, da boš videla, kaj še dela in kaj je zaprto.... pa tudi drugaće si fejst punca Vendelina jr.
Bom - in se javim ko bo moje zapečkarsko veličanstvo priromalo mamaF - Mojca

anjacerne  

član od: 30.10.2009

sporočila: 3

30. okt 2009 20:38

ojla, jest tud delam družinsko drevo in iščem kak iskalnik podatkov s katerim bi si pomagala naredit drevo (razen brother´s keeper). če kdo kej pozna bi bla zelo vesela. LP anjacerne

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti