Plastične posode (kvadratne )za torte

girica  

član od: 25.5.2009

sporočila: 614

24. mar 2010 8:03

Katarina K, res so zelo poceni, zato pa jih je takoj zmanjkalo. Akcija je v Lidlu začela v ponedeljek in popoldan ni bilo niti ene posode več. Smrk, pa sem ostala brez. girica http://sladki-koraki.blogspot.com/

krinolina  

član od: 29.5.2009

sporočila: 130

30. mar 2010 7:41

Jaz sem bila včeraj v Hoferju in kupila zvon za okroglo torto, imajo pa tudi te pravokotne za rolade. Je bil pa res poceni in sicer 3,99€. Lep dan vsem krinolina Sporočilo je spremenil(a) krinolina dne 30. 2010 07:42

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

31. okt 2010 22:37

Obnavljam temo z rahlo drugačnim vprašanjem. Je kdo izmed kulinarikov morda na območju Slovenije videl škatlice za shranjevanje banan za na pot? Z drugo besedo banana box. Gre za plastično škatlico v obliki banane, kamor lahko le to shranimo, da med transportom po raznih torbah ne postane vsa obtolčena ali še huje zmečkana. http://www.lazyboneuk.com/products/Banana-Box.html Zadevo se da sicer naročiti tule, bom pa odkrito povedala, da z naročanjem iz tujine nimam ravno veliko izkušenj, poleg tega se selim in imam precej dela z urejanjem naslova, dostava pa naj bi bila v max. 6 dneh. Tudi nisem ziher, če bom čez en teden doma za prevzem-skratka malo cvikam z naročilom. Sploh ne zaradi cene, 4 funti konec koncev niso nič strašnega, ampak zato, ker če si nekaj zamislim, zaželim in naročim, res nočem zamočit. Kake ideje kje to dobit? Viva Meier

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

31. okt 2010 22:48

Ravno te dni sem jih videla v Intersparu (Qlandia Maribor) in Sparu (Prevalje). Tako da bi jih verjetno morali imeti tudi v drugih Sparih po Sloveniji. Mi je pa padla v oči, ker nisem mogla verjeti, da to kdo dejansko kupi. :) s0ncek*

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

31. okt 2010 22:51

Meni je pa padla v oči na malci, ko je kolegica iz torte privlekla lepo rumeno banano, moja je bila pa bolj podobna gostem soku . Nič bo treba v tavelki Interspar v BTC, da vidim, če jo imajo. Hvala za podatek Viva Meier

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

31. okt 2010 22:55

OK, eno čisto resno vprašanje in iz nikogar se ne delam norca.... kaj naredi človek, če ima doma šop mečkatorjevih banan, ki so bolj (kajtijazvem) zaokroženo ukrivljene in ne pašejo v tole škatlo

Svašta, kaj vse ne pogruntajo.

Jaz imam tako lično in lušno torbico za malico http://www.mimovrste.com/artikel/1390509229/q=torbica% in v njej nosim hrano za v službo. In se mi fajn obnese, res pa ni za tiste, ki so cel dan naokoli in na terenu.

tjas

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

31. okt 2010 23:10

To sem tudi jaz že študirala, da kaj narediš z "izvenserijskimi" bananami, ampak se tolažim, da jih ne jem ravno vsak dan in tudi okoli jih ne vlačim vsak dan, za takrat, ko se mi jih pa zalušta bom pa probala najti takšne, ki bodo pasale :D Viva Meier

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti