Plačilo vrtca

tema je zaklenjena

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

12. sep 2008 11:02

meli79 je napisal/a:
kaj pa delaš mulce če denarja nimaš? in to 4....jaz si tega ne bi upala...da gledam otroke da jim nimam kaj dat jest pa napadat druge ki dobijo kakih 100 evrov več... meli79
Meli, to je bilo pa zelo zelo grdo! To je isto, kot če bi tebi rekli, kaj si se pa ločila, če si videla, da ne bo šlo! POleg tega mizarka ni jamrala, kako ne more skozi mesec prit, ampak si to jamrala ti! Kako se bojo počutili njeni (in moji) otroci v puberteti, ko ne bojo v nanovejših najkicah okoli hodili? Ti povem, sem bila en tak otrok v družini s 3 otroki, kjer sta starša pridno varčevala, da imamo mi začet na malo višjem kot sta morala onadva, ki sta se 8x selila iz raznih podnajemov, pa zato nisem hodila na drage partije in podobno... POčutili se bojo veliko boljše, ker bojo imeli dobro mamo, ki zna razmišljat, ki jim zna povedat, zakaj nečesa ne morejo dobit in bojo držali skupaj kot družina! Ker bojo meli starše, ki ne bojo non stop jamrali, kako je njim hudo, kako jih vsi nate****, kako vsi kradejo, kako je država kriva za vse (po možnosti še zato, da je mama ostala samohranilka...), verjemi, njenim otrokom bo super! Otroci razumejo marsikaj več kot pa odrasli mislijo! Veri

neznan uporabnik

12. sep 2008 11:43

mizarka...lepo da imaš čas peči piškote....pa šivat verjetno pa z vrta pobirat plevel...nekateri pa imamo slubo in delamo tudi nočne, pa čeprav mi po zakonu tega ne bi blo treba....vsaj mojmu otroku nič ne manjka...raje grem z njim enkrat na leto na dopust kot da jih imam 4 in da sedimo doma...pa se delamo kako nam je fajn, ker se imamo radi, pa čeprav jemo ostanke od 2 dni nazaj...dejte no...sami sebi lažete v obraz meli79

neznan uporabnik

12. sep 2008 11:45

veri...nekateri so skupaj 20let pa vidijo da ne gre...na srečo sem jaz to odkrila zgodaj...itak pa da če bi vedela da bova šla narazen ne bi otroka imela nikoli...ker so otroci tisti ki zmeraj potegnejo takratko meli79

neznan uporabnik

12. sep 2008 11:49

tisti ki delajo več otrok, pa že vedo da s na tesnem so zame egoisti...raje imam enega in mu nudim vse kot pa 4 ki bodo nosili tuje ponošene obleke, pa se jim bodo v šoli smejali, pa da ne morejo na morje al pa da grejo preko rdečega križa...lepo vas prosim...to je skrajno egoistično...uničit otroštvo iz lastne potrebe po veliki družini....stanje po svetu pa je takšno da je revščine vedno več... meli79

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

12. sep 2008 11:55

meli79 je napisal/a:
...raje imam enega in mu nudim vse meli79
No, torej je debata zaključena, saj ti ni nobene sile; nudiš mu vse. Zakaj potem tule jamraš, kako drago plačuješ vrtec? Če imata vse, se ne pritožuj (ali zate velja tisto, da ti ni nikoli dovolj in bi vedno rada več?). Sicer pa je res skrajni čas, da se debata zaključi, saj si samo še nesramna, žaljiva in predvsem otročja. Issi

neznan uporabnik

12. sep 2008 11:57

zato ker ni fer, če se pa tebi ne da debatirat pa ne debatiraj, nobenga ne silim meli79

neznan uporabnik

12. sep 2008 11:58

če se pa ti počutiš užaljeno si verjetno ena zgoraj omenjenih egoistov...užaljena pa ne bi bla če ne bi bilo res...tudi sama veš da je tako....lažete si v obraz meli79

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

12. sep 2008 11:59

Ne srce, NI FER, da tule obtožuješ vsepovprek, žališ in si nesramna. Ta tvoj odnos, vključno z žaljenjem in užaljenostjo kako "ni fer" pa me spominja na pubertetnike. Issi

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

12. sep 2008 12:00

Si sploh prebrala moj post? Ponavljam še enkrat: Si pomislila na to, da je mizarka mogoče imela bajno službo, pred tem, ko si je otroke namrdala, potem pa je hudo zbolela in službo izgubila??? Začetnica

neznan uporabnik

12. sep 2008 12:02

pa sej nisem posploševala, sem povedala za cifre in primere ljudi ki jih POZNAM, nisem govorila napamet, pa ste me vsi takoj napadli...debato pa sem odprla glede 128 evrov za 6 dni prisotnosti...drugo ste vsi sami zmetali gor meli79

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti