Plačilo vrtca

tema je zaklenjena

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

14. sep 2008 11:27

patriša, brez skrbi, ne mečemo vseh v isti koš samo na podlagi ene oznake! Saj je tudi Hilary blond, pa ni glih neumna In tudi ni nujno, da se čutimo užaljene, če ti odgovorimo na post: nekateri smo pač večni optimisti in pač dejansko mislimo, da če ne ti, bo pa mogoče kdo drug, ki gleda na življenje podobno kot ti, ampak še ni tako zelo daleč v sovraštvo zabredel, ob branju drugačnih razmišljanj prišel do tega, da se da živeti tudi drugače, z manj jeze in več smeha... Da se dajo problemi reševati na druge načine.
meli79 je napisal/a:
zdaj ko sem si ogledala vaše albume mi je vse jasno...sami debeli stari kmetavzarji...a vas ni sram?pa jasno da ste revni če vse vase zbašete....loni zdaj vem zakaj nimaš frocev...tudi nikoli jih ne boš imela...katastrofa....očitno res šparate pri vsem...od mila do šampona...razen pri hrani, muahhaahahaha....kakšne ste ej...pa vse zapuščene...zgledate starejše 10 let mater...pa veri in jade...a ste v 80ih zaspale al kaj???marija zakaj ne obstaja fashion police?! kako frizuro pa imate?!a vas ni sram...si bodo tujci ki vas vidiijo mislili da je slovenija 100 let za kačami....sramota....ok za enega otroka če imate še nekako štekam ampak 2 in več ??kdo pa vas je lahko več kot 1x nategnil?????? muahahahaha grdobe debele.... uuu zgražajte se kolk sem žleht ja, dol mi visi....zdej res vidim da mi niste niti do gležnjev ne do kolen....katastrofa...ene spodobne osebe med vami...sramota meli79
hehe, ne boš verjela, kaj mi je ravno medtem, ko sem to brala, rekel moj ljubi: "Ful maš lepe lase!" Sem skoraj umrla od smeha, ker je tak dobro trenutek trofil, mu ni bilo nič jasno Kot ful rada citiram: "Vsak po svoje ptiček poje!" Glede kil pa maš po moje ti višji BMI, pa sem v 6. mesecu, tak da... ne vem, kdo sebe laže;) In glede na to, da na najin "retro look iz 70-ih" fantje kar padajo, pa celo, kadar sva visoko noseči, bi se mogoče morala ti po naju zgledovat Bi bila malo manj sovražna, se mi zdi... Veri

Gurenc  

član od: 31.1.2008

sporočila: 68

14. sep 2008 12:09

meli79 je napisal/a:
zdaj ko sem si ogledala vaše albume mi je vse jasno...sami debeli stari kmetavzarji...a vas ni sram?pa jasno da ste revni če vse vase zbašete....loni zdaj vem zakaj nimaš frocev...tudi nikoli jih ne boš imela...katastrofa....očitno res šparate pri vsem...od mila do šampona...razen pri hrani, muahhaahahaha....kakšne ste ej...pa vse zapuščene...zgledate starejše 10 let mater...pa veri in jade...a ste v 80ih zaspale al kaj???marija zakaj ne obstaja fashion police?! kako frizuro pa imate?!a vas ni sram...si bodo tujci ki vas vidiijo mislili da je slovenija 100 let za kačami....sramota....ok za enega otroka če imate še nekako štekam ampak 2 in več ??kdo pa vas je lahko več kot 1x nategnil?????? muahahahaha grdobe debele.... uuu zgražajte se kolk sem žleht ja, dol mi visi....zdej res vidim da mi niste niti do gležnjev ne do kolen....katastrofa...ene spodobne osebe med vami...sramota meli79
Meli79, da ne ocenjujem tvoj profil lepote .........ampak tvoj profil osebe ki je na ravni ženske, ki MORA delati v NOČNI izmeni, da na mesec pokasira 850€,ker jo varuje temna, temna noč. Le glej, kaj bodo v angleških,italijanskih, makedonskih,albanskih,bosanskih, romunskih in ruskih (recimo7 različnih jezikov)oštarijah fantje govorili o nočnih dogodivščinah iz počivališč za tovornjakarje.......... Ti žališ vsepovprek...........vedi pa,da resnica zna pa boleti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gurenc

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

14. sep 2008 12:25

Jaz sem pa takoooooo srečna, ker lahko delam katero koli izmeno - si sama določim, v raztegnjeni pižami, v copatih, z umitimi ali neumitimi lasmi, brez dragih šmink in pudrov, .... pa je delodajalec zelo zadovoljen z mano...

Zraven dela pa lahko še s hčekico debatiram, kaj dobrega spečem, skuham, ....

Ne zamenjam za nič na svet

 

Ko pa smo že v pri taki temi.... v osnovni in srednji šoli sem imela vse - no skoraj vse.

Oblečena v drage cunje, obuta v naj, haj superge, .... pri 16h letih sem pazila na brata, ga vozila iz vrtca, mu kuhala, ga preoblačila... v tem sem uživala.

Lepo otroštvo, kar se materialnih stvari tiče... ampak vam odkrito povem, da bi veliko raje videla, da bi starša takrat manj delala, da bi si vzela več časa zame in za brata. Da bi kot družinica večkrat odšli na kakšen izlet, da bi skupaj igrali kakšno družabno igro v deževnih dneh.... ja manjkalo mi je veliiiiiiiiko ljubezni (pa sta me - in me imata še vedno zelo rada).

Sedaj, ko sem mamica, se trudim, da bi moja hčerka imela dobro, ampak drugačno otroštvo kot jaz.

Ni oblečena v draga oblačila, pa ni zato nič manj srečna. Z njo preživim vsak trenutek ki lahko, se z njo igram, crkljam, ....Ljubezen za lepo otroštvo je pomembna - ZELO!!!

In ja. Nimamo pospravljenega in sterilnega stanovanja. Pri nas ne moremo jesti s tal. Raje si vzamemo več časa zase, kot pa za cunjo in kanto. Smo pa zato srečna mlada družinica. Ki se bo enkrat povečala - upam da v tako kratkem času, da bo vsaj eden zastonj v vrtcu

 

... drage dame... ne morete se spustiti na tako nizek nivo, da bi lahko normalno komunicirale z meli.

Raje jo pustimo, da bo imela čas kaj pomit in pomest, si popravit šminko, in sledit modnim smernicam, pa čeprav niti s stroški ne more skozi mesec.

 

MM

neznan uporabnik

14. sep 2008 12:26

tovornjakar si morda sam....meni pa sploh NI treba delat ampak hočem,ok? resnica boli ja...zato pa se tako odzivate...kmetavzarji zarukani...veri ja glih nate fantje padajo ja....muahahahah meli79

neznan uporabnik

14. sep 2008 12:32

niste nič boljši od mene, žalite ljudi , ki delajo ker nočejo od nikogar nič, tiste ,ki dajo na varnost in izobrazbo otrok, tiste ki imajo čisto, tiste ki dajo kaj nase in so urejeni in tiste ki imajo denar. nevoščljivi ste....resnica očitno res boli meli79

neznan uporabnik

14. sep 2008 12:34

vaše merilo za srečo je revščina- nič delat ne v službi ne doma da imaš čas za otroke, pa od države vleč socialo. sramota meli79

leni1  

član od: 26.2.2007

sporočila: 295

14. sep 2008 12:38

Meli pa kaj se s tabo a si bolana.Prav smešn že pišeš leni1

neznan uporabnik

14. sep 2008 12:47

ti si bolana meli79

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

14. sep 2008 12:54

MM

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

14. sep 2008 12:56

meli, nas povabiš na kavo? klavdija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti