Posodica za menstruacijo

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

15. sep 2009 11:33

Vendelinca, ti si se eno celo dooolgo obdobje hvalila z ben wa kroglicami, ni bilo ravno treba brati med vrsticami. In ko so se ene zmrdovale, da že ni več smešno, si skočila v luft, češ, kako so zadrte. V tej temi si pa drugo vižo vžgala? Saj gre za isto vrsto intime - a moram razlagat, kaj gre kam in da gre oboje tja? Če bi si prebrala celotno temo, bi videla, da Murnik ne skrbi za intimo posameznic in "kolateralno škodo", ampak jo vznemirja govorjenje o menstruaciji in pripomočkih. Fuj in fej, ene bi kar bruhale. Meni se zdi to smešno, pa nisem več tako rosno mlada. Saj več kot pol svetovnega prebivalstva menstruira! Če začnete v takem pogovoru lajnati o dostojanstvu, vam očitno menstruacija predstavlja neko temno skrivnost, o kateri se govori samo za zaprtimi vrati. Škoda. Meni se zdi super, da se je na forumu spregovorilo o skodelici, da se izobrazi tudi malo zrelejše ženske, ki sicer ne bi izvedele za to reč (ker se v nekaterih družbah nad takimi temami zmrdujejo razne fine dame, in revice nimajo kje izvedeti). RadaJem

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

15. sep 2009 12:13

Poskus "ispravka netočnog navetka", kot bi temu rekli v Kroješi: Draga rada.jem, kot meni spomin nese (me pa lahko sesuješ s citiranim, in če me, se nemudoma posujem s spletnim pepeplom), nisem v kontekstu kugel nikoli rekla nobeni, ki jo je tista diskusija motila, da je zadrta. As a matter of fact, sem se trudila ne-sodelovati v direktnem zbadanju tistih ladies, ki jih je tisto naše štosiranje motilo. Je pa res, da sem potem kugle definirala kot "geometrijski lik, ki ga ne smemo imenovati" (In tudi kugle so sedaj v arhivu internih forumskih štosev in na to temo se kaj zelo kvalitetnega trenutno težko doda, lahko si pa malo pomežiknemo in to je to). Kot je tudi res, da sem rekla (in za tem stojim), da torte v obliki puding joškov in marcipanastih lulčkov zanimajo predvsem ljudi, ki si niso najbolj na TI s svojo erotičnostjo in so tozadevno bolj zavrti in dopuščam možnost, da sem kdaj v tem kontekstu uporabila tudi izraz "zadrto". Ampak to je druga tema, ki smo jo tudi že predelali in ni razloga za recikliranje. Fazon je v odtenkih. Vendelina jr.

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

15. sep 2009 13:32

kozamurnik, lahko poskusiš lunette, ne bo ti žal (če jo seveda še rabiš). tudi sama sem zato izvedela preko foruma in tudi kupila je ne bi prej preden da bi se pozanimala o izkušnjah. ampak sem temu ki jo je opisal v forumu hvaležna. bannanna_v_slo ;)

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

15. sep 2009 15:08

Vendelina, nisi razumela poante, ali pa si namenoma zašla. Eni lahko na forumu nemoteno govorijo o kroglicah, zajčkih, joškah, špangicah, brazilski depilaciji, linžeriji, ampak je pa skrajno mimo, če se omenja skodelica. Bohnedej. Na grmado s takimi. Ne vem, no. Velikokrat z zanimanjem prebiram tvoje prispevke, ampak včasih se mi pa zdi, da se zaganjaš samo zato, ker ti je dolgčas. Pusti ženske pri miru. Kozamurnik, ti pa tudi. Je res treba kliknit na temo, če se ti po njej želodec obrača? Meni se pa vampi gravžajo, pa ne bom zato šla pisat v teme o vampih, kako so nagnusni. Brez zamere, ampak pretiravate. RadaJem

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

15. sep 2009 15:36

Bejbi, moje kognitivne sposobnosti so čisto okej, disputirati se mi ne da, ne tu ne kje drugje, pa se mi ne da niti s tabo. Peace sister. Vendelina jr.

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

15. sep 2009 15:39

:) se mi je zdelo, bejbi. RadaJem

kozamurnik

sporočila: 2311

15. sep 2009 17:19

RadaJem je napisal/a:
. Kozamurnik, ti pa tudi. Je res treba kliknit na temo, če se ti po njej želodec obrača? Meni se pa vampi gravžajo, pa ne bom zato šla pisat v teme o vampih, kako so nagnusni. Brez zamere, ampak pretiravate. RadaJem
prosim, ne pripisuj mi besed,ki jih nisem napisala:" da se mi po tej temi želodec obrača"npr,kot tudi ne, da se mi kaj gravža,ali da je nagnusno. To je tvoj stil,Radajem,ne moj. Ampak te po svoje razumem.Cigarete so krive, ne? kozamurnik

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

15. sep 2009 17:30

Mogoče pa res malo. Malo pa tudi vaše zgražanje, ki je čisto nepotrebno. Tako kot moja reakcija, vem. RadaJem

jampina  

član od: 5.12.2007

sporočila: 229

15. sep 2009 18:08

Ej,Vendelina jr. glede tort ki so joškaste pa lulčkaste se pa ne strinjam s teboj!!!Še vse torte ,ki so bile erotičnih oblik so med prijatelji in prijateljicami katerim sem pekla ,požele same hvale in še eden do zdaj me ni vprašal ,"če mi kaj manjka ? " !!Erotika ,pa kar zraven spada mi ni tabu tema,čeprav ne obešam na oglasno desko "moje uradne ure" jampina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti