Užiten konjiček za na torto

ringarajcek  

član od: 25.6.2008

sporočila: 9

tema odprta - 9. sep 2008 12:48 | ogledi: 5.573 | odgovori: 10

Živjo,

za nečakinjo moram izdelati rojstnodnevno torto. Ker obožuje vse v povezavi s konji, sem se odločila, da bom naredila konjsko ogrado s travo, peskom, ribnikom, drevesi. Zunanji material podlage bo obarvana smetana, dekoracija iz raznih sladko-slanih zadev (palčke, vaflji...).

Težave nastopijo pri konju. Iz česa se naj ga lotim izdelati, da bo kot pravi? Ne bi rada dala na torto plastičnega. Delala sem že figurice iz marcipana, pa se vse potlači in noče lepo držati oblike. Sploh ker konj ne bo prav majhen.

Morda kdo ve, če bi mi kje izdelali čokoladnega konja?

Morda katera izmed vas izdeluje užitne okraske in bi ga bila pripravljena oblikovati?

Hvala za ideje.

ringarajcek

ringarajcek  

član od: 25.6.2008

sporočila: 9

9. sep 2008 19:41

Katka, super je ta tvoj konjiček. Misliš, da bi se ga dalo obliti s čokolado in samo okrasiti z marcipanom? Kakšna je masa za rezanje? Se da torto potem lepo rezati na kose ali se drobi, razpada? ringarajcek

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

9. sep 2008 21:58

Ksenjako, po moje je ringarajcek mislila, kakšna je ta masa za 3D oblikovanje...:)) Ta masa pride podobna, kot za čokoladne kroglice, lepo se reže, je sočna in dobrega okusa. Preberi si še vse komentarje spodaj, s čim se še lahko nadomesti. No, kot lahko vidiš tudi druge fotografije, sedaj ponavadi naredim spodaj navadno torto, zgoraj pa obliko iz te mase, da je volk sit in koza cela. Ti lahko spodaj narediš kvadratno čokoladno torto, pečeš v tavelikem pekaču iz pečice, potem pa testo samo po sredini prerežeš in naložiš eno na drugo, je dovolj dve plasti testa in ena plast kreme - da ne bo preveč dela. To naj bo kot travnik -kokos pobarvaš zeleno in posuješ recimo po torti, pa kako rožco iz marcipana, korenček... Zgoraj pa konjička iz te mase, ki je lahko tudi iz kupljenega testa (kot sem pisala spodaj po receptom...). Lahko ga obliješ in okrasiš, seveda, samo lepše pride ves v marcipanu, ker pride bolj do izraza oblika. Če te še kaj zanima, vprašaj. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

10. sep 2008 9:59

V črnučah v čokoladnici Rajska ptica, bi ti ga mogoče naredili. Nikoli ga sicer nisem videla, mogoče pa majo kje skrite modele za konje :)

lp

Pitončica

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

11. sep 2008 10:14

Kaj pa iz mase za španske vetrce? Narišeš na peki papir 2 zrcalni sliki, naneseš maso, obarvano s kakavom, posušiš, zlepiš obe polovici, še malo okrasiš s stopljeno čokolado...

čoko

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

12. sep 2008 14:00

Tudi iz marcipana se ga da narediti, samo ga moraš naredit par dni prej in ga podprtega s servieti sušiti , da zunanja stran dovolj otrdi, da ga lahko nosi. Lahko pa daš v njegove štrleče tanke dele še zobotrebce, da bo bolj trden. Veri

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

12. sep 2008 18:26

Jaz sme pa pri eni uporabnici kulinarike videla tako luštnegaaaaaaa konjička,da bi jih najraje pri njej naročila :D Upam,da ne bo jezna,če pokažem kaj mislim http://mado.moj-album.com/album/7465963/?os=1 Nasplošno so vsi njeni izdelki bombastični in samo kapo dol! Roncolino

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti