Kruhki:)

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

13. sep 2008 18:50

Ne ni treba velike posode, ker se pusti vzhajat ko je že narejenih 8 hlebčkov. Koliko časa vzhajam? Tako dolgo, da se podvoji velikost. Če mogoče niste opazile je tudi količina olja precej večja kot pri običajnem kruhu. Tudi to zahteva nekaj več kvasa mar ne.Sicer pa je bolje komentirati ko poskusiš spečt in tudi jest. patka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

13. sep 2008 18:53

patka, tudi izkušnje štejejo, ne samo neposredno preverjanje določenega recepta, kajne?

rimljanka - zasebno mnenje

patka  

član od: 16.8.2008

sporočila: 372

13. sep 2008 18:57

Rimljanka sama imam verjetno več izkušenj kot marsikatera na tem forumu, saj se s peko tudi poklicno ukvarjam že skoraj 20 let. Pa tudi ta recept sem že neštetokrat uporabila, pa ne le zase ampak tudi za številne druge ki so jim bili rogljički všeč. patka

londonska rezina  

član od: 1.6.2006

sporočila: 312

13. sep 2008 19:24

Roncolino, kako pa delaš kvasec, da se ti lepo dvigne testo? Meni enkrat lepo vzhaja, drugič pa ne najbolje! londonska rezina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti