Kakšna dobra gostilna v prekmurju?

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

3. jun 2013 11:54

Tudi jaz bi na tem mestu pristavila svoj piskerček ...

 

Sem v načrtovanju našega dopusta v Termah Banovci. Plan imamo opraviti tudi kakšen vmesni potep po Prekmurju in skočiti na obisk v Gornji Slaviči. V zvezi s tem me zanima kakšna dobra gostilna z domačo hrano na poti do tja, ki je prijazna večjim družinam ... pa ugodne cene so pomembnejši faktor, glede da nas je 6 jedcev

katjushka

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

3. jun 2013 14:19

Midva sva lani jedla v gostilni Marič v Sebeborcih, sva naročila kar ploščo njihovih dobrot.

Zelo okusno in velike porcije.

 

Letos pa sva bila za prvi maj na kosilu pri Ratundi, sva tudi jedla zelo dobro in kar nekaj značilnih jedi za prekmurje.

Kakšna je bila cena pa ne vem, ker sva bila povabljena.

Pravijo pa da je sedaj mnogo bolj okusno, ker so gostilno nazaj prevzeli prvotni lastniki.

irena66

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

3. jun 2013 19:47

Meni je bilo najbolj všeč (za zmerne cene govorim) gostišče Oaza. Morate poizkusiti njihovo ponev Oaza. in izjemno dobro gibanico.

Še link: http://www.mojapot.net/gostilneprekmurje/85-gostie-o

Suzi

Sporočilo je spremenil(a) SUZANAZ dne 03. 2013 19:48

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

4. jun 2013 14:36

Tudi jaz lahko rečem vse najboljše  o  gostilni  Oaza. Hrana odlična, cene  zmerne,  osebje prijazno, lokal prijeten in urejen, na sladico Ledeni veter ( ali nekaj takega), pa je bolje,  da se sploh ne spomnim..

Več kot priporočam.

lp lučka

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

4. jun 2013 17:16

Tudi jaz sem jih imela nagledane moti me le to, da sama ne jem mesa, pa tudi drugi niso ne vem kakšni mesojedci, gostilna pa ima v podnaslovu steakhouse ... zdaj kakšna pa je še njihova ostala ponudba

 

Drugače pa sta bili v ožjem izboru še gostilna Gaberšek v Kuzmi in Tonček v Banovcih? Zdaj to je izločeno s pomočjo referenc preko spleta ... še vedno pa sama dam več na osebne izkušnje ... torej, kaj pa pravite o teh?

katjushka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. jun 2013 17:23

katjushka, tistim, ki ne jedo mesa, se v Prekmurju slabo piše ...

mamamia

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

4. jun 2013 19:21

Ja še dudule so zabelene.

Suzi

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. jun 2013 19:29

SUZANAZ je napisal/a:

Ja še dudule so zabelene.



Suzi

 

Seveda ...

mamamia

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

4. jun 2013 22:19

Da se še jaz oglasim, v Oazi dobite tudi ribe, lignje tu pa mislim, da se konča brezmesna ponudba (povdarek žar in steak - superrrr). Gaberšek na Kuzmi je dobra gostilna, samo mislim, da je tudi povdarek na mesu, ker pri nas je pač tako, kot pravi Mamamia, naš kralj živali je . Gostilna Tonček mislim, da je mišljena tista v Beltincih je OK, potem je v Beltinci v redu Zvezda in tudi gostilna  v Grajskem stolpu mislim, da se imenuje. Ratunda je dobra gostilna, cenovno pa po mojih izkušnjah nekoliko višji razred. Potem je OK tudi gostilna Jasa v Bodoncih, pa še velikooo dobrih gostiln je v naših krajih, brezmesne ponudbe pa ne poznam, zato si ne upam kaj več predlagati. Želim vam čudovit  dopust in uživajte v naših lejpih krajih.

sonce51

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

5. jun 2013 1:36

Kje pa je gostilna Ratunda (omenjata jo irena66 in sonce51)

Znana mi je edino Pri Rotundi.

Ja, domače hrane ( tradicionalne kuhinje) za vegetarijance najbrž sploh ni. Še tikvače in druge pogače, četudi so zelenjavne, so večinoma narejene s svinsko mastjo.

Težka bo, katjushka, težka

lp

mzm

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti