Pravi prijatelji

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

8. sep 2008 11:45

Aja, mame in pa sestre pa definitivno ne bi štela med prijateljice! Še najbližje prijatelju bi bil mogoče brat, ampak zame je to nekaj čisto drugega - brat je brat, prijatelj pa prijatelj! Veri

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

8. sep 2008 11:55

Jaz imam eno res najboljšo prijateljico. Je moja sošolka iz gimnazije in že od tam dobra prijateljica, nerazdružljivi smo ratale pa na faksu, ker smo edine iz našega razreda hodila na tisti faks. Skupaj smo šle čez dobre in slabe čase. Na njo se res lahko zanesem in nikoli ne bom pozabila vseh tistih malic, zdravil,...in ne vem česa vse še, ko sem bila kje v službi in nisem imela šans, da grem ven.Da o kavah, toplih sendvičih, kapučinu in postelji pri njej v študentu ne govorim. Njej lahko vse, sam res vse, povem in vem, da se ne bo zgražala. Dobro, če se ne strinja, mi pove, na lep način seveda. Drugače imam pa še cel kup drugih prijatljic s katerimi grem na kavico, pa s katerimi se srečujemo za rojstne dneve,...Ene so moje sošolke, druge sem spoznala preko interneta. Tudi na KulSlo imam kar nekaj prijateljev, še posebej rada čvekam z eno bejbo iz Maribora, ki me vedno nasmeji. Kar se tiče prijateljstva z mami, smo prijateljici, si zaupamo določene stvari. In to od tistega časa dalje, ko sem šla na faks, prej smo bile večkrat na bojni nogi. Je pa to drugačno prijateljstvo kot pa z mojimi vrstnicami. Jelenckova

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

8. sep 2008 13:13

No, jaz sem se pa res zamislila.. En kup kolegic - v službi in izven nje.. ampak nobene tiste prave, ki bi me poznala, se trudla razumet.. poslušat..in da bi se tudi jaz razkrila..K sreči imam kolega, s katerim se sicer redko vidiva, ampak so maili na dnevnem redu.. Ta je pravi frend.. Ko sem na tleh, me potisne še malo globlje . Na faksu smo bile tri. Sedaj smo razseljene čez vso Slovenijo - ena Mb, druga Kp, jaz Kk. To so frendice, ko se lahko pogovarjaš brez maske, o najglobljih strahovih, sanjarijah, doživetjih..Ampak, ko se slišimo.. kot da ni minilo tistih 20 let. Tina

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

8. sep 2008 13:18

strogo ločim kategorije sorodniki, prijatelji, kolegi in znanci. in- imam eno prijateljico, pred katero nimam nikakršnih zadržkov. imam pa veliko kolegic, kolegov, ki so lahko tudi sodelavci.... sorodniki so tu po defaultu- če se dobro razumemo z njimi, je to toliko lepše in bolje. imam tudi mamo, ki je (žal) bolj na nivoju prijateljice, kot mame. pač me je mlada imela in marsikomur se zdi to frajersko; ampak jaz sem rabila mamo- tisto močno, zanesljivo žensko, ki bi me imela rada takšno kot sem, z napakami, s katerimi sem se rodila in skozi katere sem se razvila v to kar sem. Odnos se skozi obdobja vsekakor razvija, sedaj je okej, vendar svojim hčeram ne želim biti prijateljica, to opažam sedaj še posebej, ko je v hiši najstnica, pač pa v prvi vrsti mama v pravem pomenu besede.. menim, da je bogastvo najti in obdržati prijatelja; pa tudi vzdrževati ta odnos skozi leta...ja, pravo prijateljstvo naj bi trajalo.... zato- če ima človek prijateljev manj kot za prste ene roke, ni nič narobe. da le ima koga takšnega... tabina

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

8. sep 2008 13:42

Jelenckova je napisal/a:
, še posebej rada čvekam z eno bejbo iz Maribora, ki me vedno nasmeji. [soncnica] Jelenckova
Kaj jo poznam slučajno? Začetnica

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

8. sep 2008 13:58

ZAČETNICA je napisal/a:
Jelenckova je napisal/a:
, še posebej rada čvekam z eno bejbo iz Maribora, ki me vedno nasmeji. Jelenckova
Kaj jo poznam slučajno? Začetnica
Odvisno od tega, kakšn štrudelj znaš spečt Pa če si ti tudi nekomu obljubila, da boš prišla v Lj spit 1 l kave, potem ste si pa mogoče v žlahti. Jelenckova

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

8. sep 2008 14:40

Jelenckova je napisal/a:
Odvisno od tega, kakšn štrudelj znaš spečt[klepetulja] Pa če si ti tudi nekomu obljubila, da boš prišla v Lj spit 1 l kave, potem ste si pa mogoče v žlahti.[jezik] Jelenckova
Da neboš slučajno presenečena, ko se bom pojavila, ti pa neboš mela tistega litra skuhanega! Začetnica

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

8. sep 2008 14:44

ZAČETNICA je napisal/a:
Jelenckova je napisal/a:
Odvisno od tega, kakšn štrudelj znaš spečt Pa če si ti tudi nekomu obljubila, da boš prišla v Lj spit 1 l kave, potem ste si pa mogoče v žlahti. Jelenckova
Da neboš slučajno presenečena, ko se bom pojavila, ti pa neboš mela tistega litra skuhanega! Začetnica
Ej, moj kofi mejkr skuha 2 l od šuba! Ti sam prit, nič sam grozit! Jelenckova

booris  

član od: 11.11.2004

sporočila: 315

8. sep 2008 14:55

V počitnicah med petim in šestim razredom osnovne šole mi je najboljši prijatelj zaupno povedal, da se je zaljubil v moje dekle in da mi jo bo speljal. Je to prijatelj? Da, z veliko začetnico! Samo dobri prijatelji najdejo toliko poguma za resnico. S svojim tedanjim dekletom sem bil sicer blizu še do konca osnovnošolskih dni, kasneje se je poročila z nekom tretjim. S tem prijateljem pa se vidiva le občasno, a prisrčno si stisneva roki in sva srečna, da sva skupaj, dokler sva še lahko. LP booris

vesnal  

član od: 17.12.2002

sporočila: 449

8. sep 2008 16:46

jaz imam eno

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti