Mocarela v plasti

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

6. sep 2008 0:47

Katka, tale reč izgleda uporabna za prekrivanje lazanje ali kaj takega, a ne? Zaenkrat še nisem zasledila (res pa je, da prvič vidim danes na tvojem linku), bom pa v kratkem skočila kaj čez mejo na lov za "Lučkinimi" feferončki in bom prečekirala še police s siri. Poročam! mamaF - Mojca

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

6. sep 2008 1:10

MamaF, letos sem malo dopustovala pri enih puncah v Italiji in sem pri njih doma jedla par krasnih stvari oz. dobila ideje za nekaj receptov (no, saj sem jih pošiljala tudi v bazo, so še na obdelavi). Pa zdajle za vikend imam spet načrte preizkušat. Iz te mozzarele pa so bile super roladke. Na plahto namažeš pesto ali recimo kak drug namaz - tunin, sirov...po želji dodajaš kapre, olive, sušene paradižnike...zaviješ kot rolado, v folijo v hladilnik za par ur, potem pa narežeš na rezine - rolade. Zelo okusno in tudi dekorativno. Ali pa za varianto lazanje, kot si omenila. Lahko daš samo te plasti, pa sveže paradižnike in recimo jajčevce ali bučke vmes - brez testa. Pa hop v pečico, da se zapeče. Meni je ta mozzarela zelo všeč, pa itak jo obožujem, tako da bi jo že hitro porabila :) Sicer pa hvala že vnaprej, če jo boš videla, jo kar kupi, pa mi jo magari pošlješ, če nimaš poti v Lj, seveda! katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 06. sep 2008 01:11:14

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

6. sep 2008 6:20

Katka, tole mozarello imajo pri nas samo v eni trgovini( od tistih, ki jih obiskujem jaz) pa se to ne zmeraj.Sama sem jo ene parkrat kupila in je res super-zelo lepo zgleda na krozniku. Z rezino kuhanega prsuta, cez polozim peceno rdeco papriko in zvijem.Je pa manjsega formata, in ne kot tista na sliki tako da dobim iz nje le kakih 7, 8 rezin. No upam,da ima mamaF na njenem koncu kaj vec izbire in da jo bo nasla .Ce ne, se pa oglasi. . Lp lucka

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

6. sep 2008 7:40

Super lucka52, hvala. Včeraj sem spraševala v tavelikem sosedu in ne držijo, v trgovinici s toskanskimi specialitetami Papavero tudi ne, je pa gospa rekla, da bo pogledala, ko bo šla naslednjič v Toskano. Zanima me še Leclerc, kamor redko zaidem ali pa morda Lidl (kar dvomim...). Če jo boš pa videla, tudi to manjšo, pa če se boš spomnila, mi jo prooosim vzami, samo ne vem, kako je s prekomejnim pošiljanjem? katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

6. sep 2008 8:26

Ni govora, Katka, nase poste so bolj na slabem glasu,zal...torej, ce je drugace ne dobis, bos morala malo potrpeti, pa ti jo posljem v oktobru, ko se zacne sola,imam necakinjo, ki studira v Lj, pa ti jo prinese,se ze zmenimo. Lahko pa da mama F prej stakne kaj...,verjetno jo bo islkala tudi zase, ker se res splaca! Lp lucka

šjorca  

član od: 22.12.2003

sporočila: 233

6. sep 2008 9:32

v Coop-u jo dobiš 100% ... :)) ...vedno jo gledam, a nikoli kupim.....

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

6. sep 2008 9:46

Tako mocarelo se navadno dobi v trgovini CONAD takoj za slovensko mejo pri (bivsem) mejnem prehodu Fernetici. ribica

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

6. sep 2008 9:56

To je velika, vsedrzavna mreza trgovin z jestvinami. COOP je samo poljudno ime zadruge potrosnikov. Trgovine so raztresene po celem drzavnem ozemlju, predvsem pa na severu Italije. Samo povej, kod se po navadi gibljes, ko prides v Italijo, pa ti bom posredovala naslov do najblizje. Ne bo tezko najti. ribica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti