Mocarela v plasti

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

6. sep 2008 21:34

Katka, ni problem - mogoče bi se lahko enkrat v Sežani dobile (vlak iz LJ), pa na avtobus za 1 evro v Trst- baje bo to zdaj redna linija (na žalost tramvaj z Opčin že nekaj časa ne voži), pa v Trst na kafe (vmes pa še na Fernetiče po mocarelo; . Bom še malo pretuhtala, lahko, da se domislim še kake variante: npr. vsako prvo soboto v mesecu organiziramo pri nas v Komnu Vaški sejem. jeseni tam tudi jaz prodajam marmelade (za letos jih moram še kaj skuhati : ), da pa se kupiti tudi domač kozji, ovčji in kravji sir, teran in teranov liker in podobno...skratka, če katero zamika - 4. oktobra bo spet. Pa samski gospodje se tudi najdejo. mamaF - Mojca

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

7. sep 2008 10:23

Hej, kaj pa mate s to mocarelo? Jaz vedno vse zamudim... Katka, če čš, greva lahko skupaj, se nabaševa v moj mali avto...

lidka

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

7. sep 2008 12:39

katka lopatka je napisal/a:
Ja lidka, ni problem :) Tale varianta v Komnu ni slaba, kajne??? katka http://katka-lopatka.moj-album.com/
...pa k meni na kafe in na mošt - takrat bomo verjetno že potrgali. Potem pa še kaj v pečico vržemo, da ne bomo glih skup padle.....če se vama kaj dobro sliši, kar pridrvita - za en mali avtek se zmeraj najde plac za parkirat. mamaF - Mojca

anemona  

član od: 9.5.2008

sporočila: 124

8. sep 2008 9:59

Ali uzmte szi sabu tudi kšnu ggghoričanku? anemona

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

8. sep 2008 11:21

katka, na tržnici lahko kupiš večje kose mocarele, ki je v bloku, ne v kroglicah in tisto lahko potem zrežeš na tanke plasti in narediš svoje roladice. Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

8. sep 2008 12:51

Hehe, ti kar uživaj:) pa še kak izlet naredi:) To pa samo za skrajne primere, če kdaj ne bo časa vozit se v It. Veri

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

8. sep 2008 17:25

Anemona, ali te kdaj popelje pot proti Ajdovščini? Jaz sem nekje na sredini, med NG in Ajd. Javi se , če greš mimo! daga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti