Mocarela v plasti

jaša  

član od: 1.2.2008

sporočila: 1011

6. sep 2008 10:17

To mocarelo kupujem v Avstriji v Sparu. Lp jaša

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

6. sep 2008 11:05

ribica je napisal/a:
Tako mocarelo se navadno dobi v trgovini CONAD takoj za slovensko mejo pri (bivsem) mejnem prehodu Fernetici. ribica
Ribica, hvala za to infomacijo!!!! Super - to trgovino poznam (saj mislim tapravo-če gledaš v smeri Opčin je na levi strani?), kadar grem tja , se vrnem "obložena" z olivami - imajo zelo veliko izbiro. Katka, če jo najdem tam, te obvestim na ZS, boš poslala naslov, pa bo /če ne bom imela poti ali kurirja za LJ! Sicer pa smo svoje čase hodili v en velik COOP v Tržič (Monfalcone) in se spomnim ogromnih polic s siri, začimbami, da o grisinih in podobnem niti ne govorim.....mmmmmm. mamaF - Mojca

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

6. sep 2008 11:54

Jaz jo kdaj pa kdaj kupim za na pico, L pa kaj podobnega. Drugače pa imajo tudi klasično in je ful dobra in je trikrat bolj poceni kot pri nas. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

6. sep 2008 12:25

mamaF prav si razumela. Prav tisto sem imela v mislih. V bistvu so podruznica "slavne" trgovine jestvin GIGI, ki se nahaja v srediscu Opcin. Tako ena trgovina (CONAD na glavni cesti proti Opcinam) kot druga (GIGI v centru Opcin blizu cerkve) imata res veliko izbire. Ce pa ne najdes na polici, lahko v trgovini CONAD govoris s fantom pri informacijah (s tistim na invalidskem vozicku), pa bodo narocili. Jezik ni problem - vsi usluzbenci govorijo slovensko. ribica

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

6. sep 2008 14:22

lucka52 je napisal/a:
Ni govora, Katka, nase poste so bolj na slabem glasu,zal...torej, ce je drugace ne dobis, bos morala malo potrpeti, pa ti jo posljem v oktobru, ko se zacne sola,imam necakinjo, ki studira v Lj, pa ti jo prinese,se ze zmenimo. Lahko pa da mama F prej stakne kaj...,verjetno jo bo islkala tudi zase, ker se res splaca! Lp lucka
Ali pa prideš mimo k meni na kavico, pa potem dostavim do katke, ki sva tudi že dolgo zmenjeni za kavico Ups, obljubljam, pa tolk malo časa imam... ma za kavico bo že... matilda

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

6. sep 2008 14:43

Oooo ve se kar lepo menite, pa kofetkajte, fino, da mozzarella ni težko dosegljiva, samo da potem ne bom imela ne vem koliko paketkov, enega od mameF po pošti, drugega prek kurirja, tretjega mi bo matilda prinesla...:)) Se že veselim kake pijače, ja... katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

6. sep 2008 14:54

Drugače pa ni rečeno, da se to ne dobi tudi na BTŠ v Naklem, vem da so par let nazaj delali ene rolade s šunko pa pečeno papriko, rolada je izgledala res lepo... lp

peter

Sporočilo je spremenil(a) ibiza dne 06. sep 2008 14:54:48

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

6. sep 2008 15:04

katka lopatka je napisal/a:
samo da potem ne bom imela ne vem koliko paketkov, enega od mameF po pošti, drugega prek kurirja, tretjega mi bo matilda prinesla...:))
Čak, čak, pa sej si napisala, da ti to hitro porabiš matilda

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

6. sep 2008 16:13

Matilda hvala za povabilo,ampak da ne bo tudi tokrat drzal tisti pregovor: veliko babic,kilavo dete...ali v drugem pomenu, da bo Katka brez mozarelle! Sama sem ze nekajkrat predlagala, da se tudi Primorke enkrat dobimo skupaj, pa ena prinese mozarello, druga kaj drugega, Katka pa naj osebno pride ponjo kam v NG ali v Stanjel recimo. Spotoma ji pa magari se koga predstavimo, nemara je enkrat napisala, da ji je primorscina( morda pa tudi Primorci ?!) vsec... da nadaljujemo v stilu zenitnih ponudb,hehehe. ...mama F ,zdi sem da imas smisel za organizacijo, morda se bos kaj domislilaD] Lp lucka

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

6. sep 2008 17:42

Pri vsem tem je edini problem, da je katka vezana na javni prevoz... Kakšnega samskega Primorca do 40 let in nad 185 cm pa se ne bi branila, malo povohljajte naokoli, no. Matilda, imaš prav, samo je treba na kg tudi malo gledat :) katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti