Rutarjeve kuhinje

moniq  

član od: 21.1.2008

sporočila: 32

18. nov 2008 11:25

No, tudi mi (moja starša) imamo pozitivne izkušnje. Kuhinjo sta starša za opremo vikenda kupila v trgovini Dipo, ki je zraven Rutarja. Mislim, da je znamke Alno, kotna 4X2,5 metra, skupaj s koritom in aparati (steklokeramična, pečica, pomivalni stroj, vgradni hladilnik, napa, korito) je kuhinja stala 3 tisoč evrov. Lahko sta izbirala barvo, pult, ročaje. Zmontirali smo jo pa sami. Res je, da predali nimajo mehkega zapiranja in da je izdelava aparatov zelo enostavna (pomivalni stroj ima na primer samo dva programa), vendar je, če primerjaš ceno in kakovost, OK. Dobavni rok je bil brez problemov, na dogovorjeni dan je bila tudi dostava. Elementi so bili v grobem že sestavljeni, čeprav je šlo za kuhinjo iz tovarne, ne na primer kakšno vzorčno. Za primerjavo - prijateljica pa je šla po primerljivo kuhinjo v Ikeo - brez aparatov jo je stala 2 tisoč evrov. Ni pa dobila vrat od pomivalnega stroja, spodnje letvice, pa še nekaterih stvari, ker jih pač trenutno niso imeli na zalogi. Sedaj čaka in sprašuje, kdaj bodo, da jih bo šla iskat. Na srečo Celovec ni tako daleč. moniq

Petra28  

član od: 19.11.2008

sporočila: 1

19. nov 2008 9:54

Tudi sama nimam negativnih izkušenj iz Rutarja. Pred časom, ko sem kupovala kuhinjo sem pri njih našla dober dizajn za ugodno ceno in po nekaj časa uporabe morem priznat, da je tudi kvaliteta dobra. Dobava pa je tudi bila v dogovorjenem roku. lp petra Sporočilo je spremenil(a) Petra28 dne 19. nov 2008 09:54:42

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti