Rutarjeve kuhinje

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

5. sep 2008 8:17

Balea, veš kaj je mene zadnjič zmotilo???

Sem šla gor, na oddelek, vidim eno stojalo za časopise, mi je bilo všeč. Gor ni bilo cene, je bila pa neka etiketa, sem pač mislila, da je cena padla dol. Grem do prodajalke, vprašam, koliko to stane, pa me pošljejo DOL vprašat. Sem bila že malo nejevoljna, ker se je videlo, da so me poslali dol, ker se jim s tem ni dalo ubadati. Seveda prodajalci vmes grupno čvekajo in se zabavajo ob prostočasnih pogovorih.

Pridem dol, grem na oddelek dekoracije, iščem, nič. Vprašam prodajalko, o tem stojalu ni vedela NIČ. Pridejo še ene dve prodajalki zdraven, ena se jevi, da gre gor pogledat. Nejevoljna. Pride nazaj in reče, da je tisto stojalo samo DEKORACIJA. Pritiska sem imela že čez 200. Vtis, NOBEDEN NE VE; KAJ DELA, KAJ PRODAJA... Pa ZELOOO dvomim, da je bila dekoracija, pač pa so zgubili verjetno ceno in je bilo to najlažje rečti. Da se spokam stran. Sicer pa bi izdelek, če je dekorativen moral imeti oznako, da ni za prodajo, ni res?

In če bi res hotela zatežit, bi naredila cel kraval tam. In po možnosti bi našli tisto nesrečno ceno...

lidka

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

5. sep 2008 9:03

alovsin je napisal/a:
Pozdravljene!Šla sem na net gledat za ikeo...pri nas ni trgovine ali pač?? Nikjer je nisem dobila naslova.Anjuška
Da je blizu Slovenije imaš eno v Grazu, kot je rekla stara, in eno v Padovi. Zdaj pa odvisno, iz katerega konca Slovenije si. Če se ti pa še ne mudi zelo, bo od novembra dalje ena tudi v Celovcu.

Program za izris z njihove spletne strani pa tudi jaz priporočam.

tjas

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

5. sep 2008 9:49

balea, jaz sicer v MB Rutarju še nisem bila in ne morem komentirat ustrežljivosti prodajalcev oz. njihovega odnosa do kralja kupca. Se pa popolnoma strinjam z lidko, pa morda je še katera kaj podobnega napisala, da so v LJ Rutarju prodajalci v večini en velik poden. Toliko je pripomb v medijih na njihovo obnašanje, strokovnost, da ne rečem ničesar o njihovih dobavnih rokih, pa očitno tega lastniki oz. njihovi pooblaščenci ne berejo, sicer bi naredili red.

Jaz sem pri njih kupila le eno zadevo, samostoječ obešalnik za vsega cca 50 €. Seveda mi niso dali razstavljenega. Sem pa čakala (najprej sama cca 1 uro, potem pa še ena gospa) skoraj 2 uri, da so se v skladišču dogovorili, kdo mi bo pripeljal tist obešalnik. In sem sklenila, da tja več ne stopim, pa če zastonj "talajo". In seveda tudi vejramem vsem kupcem, ki svoj gnev po LJ Rutarju zlivajo v medijih.

Ognjič

alovsin  

član od: 29.3.2006

sporočila: 37

5. sep 2008 13:30

Kaj mi lahko katera pošlje povezavo za tale program za izris - RES LEPO PROSIM. Jst se čist nič ne znajdem tam gor. Hvala Anjuška

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

5. sep 2008 13:54

He, he, Ognjič, meni je mojo sedežno prodajal nek mlad tip, je bil full prijazen, ustrežljiv, vedel je kar dosti, skratka, posvetil se je zadevi. Pa nisem nek težak, jaz vse uredim v 10 minutah in sem tudi to. Zato sem takoj prosila za njegov ime, priimek in službeno telefonsko, da sem potem lahko uredila kar z njim naprej, kar se tiče plačila, sedežno sem namreč naročila po enem navdihu, ko sem šla mimo... : )

lidka

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

5. sep 2008 14:37

Nainstalirat si ga moraš na računalniku. Pa svetujem, da ga potegneš dol z nemške ali italijanske strani, v VB so cene tako drugačne, pa še v programu so vnešene v funtih, da si ne boš mogla veliko pomagat.

 

http://www.ikea.com/ms/de_AT/rooms_ideas/home_pla

 

LP

tjas

Pikica22  

član od: 18.11.2008

sporočila: 2

18. nov 2008 9:00

Za razliko od nekaterih drugih, sem jaz imela v Rutarju samo pozitivne izkušnje, posebej ko sem pred kratkim opremljala spalnico in pred časom kupovala sedežno. Prodajalci so bili ustrežljivi, cena ugodna, rok dobave pa tudi takšen, kot smo se dogovorili. Lp Pikica22

Mihaela007  

član od: 20.12.2006

sporočila: 66

18. nov 2008 9:37

Če ti ni problem pojdi v Avstrijo. Midva sva kuhinjo naročila tam, je že zmontirana. In sva super zadovoljna. Mihaela007

Pikica22  

član od: 18.11.2008

sporočila: 2

18. nov 2008 10:21

Za razliko od nekaterih drugih, sem jaz imela v Rutarju samo pozitivne izkušnje, posebej ko sem pred kratkim opremljala spalnico in pred časom kupovala sedežno. Prodajalci so bili ustrežljivi, cena ugodna, rok dobave pa tudi takšen, kot smo se dogovorili. Lp Pikica22

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti