Rutarjeve kuhinje

sonchika  

član od: 3.4.2005

sporočila: 731

4. sep 2008 18:50

Pojdita v Ikeo, pa jo bosta ceneje odnesla pa še kvalitetna bo. Preverjeno.

Sonja

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

4. sep 2008 20:13

Dipo=Rutar, ni razlike. Iste kuhinje, cena, samo izriše ti jih druga oseba. Glede kvalitete same kuhinje, nimam pripomb. Sicer jo imam od februarja, ampak mislim, da leseni del je ok. Garancija na aparature je 36 mesecev. barbay

balea  

član od: 28.9.2005

sporočila: 40

4. sep 2008 21:16

lidka je napisal/a:

Jaz sem naročila sedežno garnituro, pa je bil rok dobave kar dolg. No, klicala sem par dni preden se je iztekel, pa so rekli, da me že 1 teden čaka v skladišču. Super, povedal ni pa nobeden... : )

Na koncu je bilo vse BP, sedežna prispela nepoškodovana.

lidka [sonce]
Ker imamo V rutarju računalniški sistem,tako kot vsi te noben ni obvestil,ko pa bi prišel teden,kot je bila sedežna naročena pa bi tudi verjemi mi dobila sedežno garnituro.Me veseli da je bilo vse ok,in takih tudi ni malo . balea

balea  

član od: 28.9.2005

sporočila: 40

4. sep 2008 21:21

alovsin je napisal/a:
Takole...mene to najbolj skrbi...da ne bi delalo. A je kaj garancije na te naprave (hladilnik, pečica itd.?) Še vedno se mi zdi kupovat nekaj ful dragega neumno...rajši dam več in boljšo kvaliteto v novo hišo kot v začasno stanovanje. Dobava me niti ne skrbi toliko...bolj me kvaliteta. Ali ima kdo izkušnje z dipotom? Anjuška
Pri vsaki aparaturi,hladilniku če je kaj narobe ni kriv Rutar ampak sama firma,Do sedaj se je še vsaka stvar reklamirala in tudi se je dalo z pametnim odnosom zmenit za popust. Pri Dipotu pa je tak,to ni nobena roba ki se v Rutarju ni prodala,to so pač izbrani dobavitelji,ki so nižjega cenovnega razreda,zdaj pa se moreš sama odločit al nabavit neko navadno iverico,zaključenih robov,ali pa malo kvalitetno in malo dražje. balea

balea  

član od: 28.9.2005

sporočila: 40

4. sep 2008 21:29

alovsin je napisal/a:
Pozdravljeni!

Nekaj bolj na hitro bi si opremila začasno stanovanje, saj bova s fantom gradila hišo in se nama zdi neumno zapravljati ogromno denarja za nove, "nobel" kuhinje ali pa kaj drugega. Zato me zanima, če ima slučajno katera (-eri) izmed vas kakšno informacijo o kvaliteti teh kuhinj. Zavedam se, da to ni neka ful kvaliteta! Ampak vsaka informacija o relativno poceni kuhinji bi bila dorbodošla!

Lepo se imejte

Anjuška
Povedat ti morem da ima jutri in v soboto Rutar v Mb,za Lj ne vem,odprto našo zlato jamO.Danes sem bila recimo po vezah hehehehe tam in ti lahko povem da so zelo dobre stvari noter,za res mali mali denar.Jaz sem vzela hladilnik,nov Candyev za 120€,res se splača,samo je pa res da je dobro bit zjutraj ob pol devetih tam,pa si nabavit kar prevor,to je samo moj predlog. Drugače pa ti lahko povem samo nekaj o Rutarju,jaz sem tam zaposlena pet let in sem marsikaj slišala,vidla,doživela.Je res da pride do napak,kdor dela greši,žal tak pač je in to se ne dogaja samo pri nas,ampak se pa prodajalci znamo potrudit tako kot se zelo redko kje drugje.Nekaj pa je res,pa naj mi reče kdo da to ni res,vsi ljudje smo enaki,to je v nas,da raje o drugi osebi rečemo kaj slabega in slišimo kaj slabega,kot pa da bi kaj lepega povedali in tak je tudi za Rutarja.Jaz sem imela v svojem času tam ne vem mogoče 3procente nezadovoljnih strank,ostalo pa je bilo vse ok in se stranke rade vračajo.Lep je občutek ko pride stranka in ne ve kaj bi sploh rada,kako bi si opremila stanovanje,potem pa skupaj najdemo rešitev za celoten prostor,od opreme,izbiranja barv za stene do dekoracije in seveda cene.To je pač moje mišlenje.Če pa boš kaj potrebovala kakšno pomoč pa se obrni na mene z veseljem ti bom pomagala! balea

balea  

član od: 28.9.2005

sporočila: 40

4. sep 2008 21:30

sonchika je napisal/a:

Pojdita v Ikeo, pa jo bosta ceneje odnesla pa še kvalitetna bo. Preverjeno.

Sonja
Ikea se ne more primerjat z Rutarjem,po kvaliteti ne.Majo pa zelo dobro in poceni dekoracijo!!! balea

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

4. sep 2008 21:43

No, jaz sem pa ena redkih (očitno), ki ima z Rutarjem dobre izkušnje. Pred šestimi leti sem tam kupila posteljo, omaro in regal za dnevno sobo. Vsako posebej in ne na isti dan. Se pravi, da sem imela tri različna naročila, z različnimi datumi dobave. Vse je prišlo točno, obvestili so me, skratka brez pripomb. Kvaliteta je pa res dobra. Issi

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

4. sep 2008 21:56

Pojdita v Ikeo. Imam njihovo kuhinjo, spalnico in še in še. Kuhinja je popolnoma uredu, kupovala sem jo za max 5 let, pa bo zagotovo zdržala veliko več. Priporočam. Najlepše je to, da v zgornjem štuku s prodajalcem sestaviš, v spodnjem štuku plačaš in prevzameš, še isti dan imaš doma.

tjas

alovsin  

član od: 29.3.2006

sporočila: 37

5. sep 2008 6:45

Pozdravljene! Šla sem na net gledat za ikeo...pri nas ni trgovine ali pač?? Nikjer je nisem dobila naslova. Anjuška

stara  

član od: 12.10.2005

sporočila: 380

5. sep 2008 6:54

Ikea je v Gradcu v Avstriji.

Tudi jaz imam Ikeino kuhinjo in spalnico. Na internetu je tudi program za izris, tako si lahko vsak sam izriše kuhinjo ali spalnico.

stara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti