Rutarjeve kuhinje

alovsin  

član od: 29.3.2006

sporočila: 37

tema odprta - 4. sep 2008 14:42 | ogledi: 2.716 | odgovori: 32

Pozdravljeni!

Nekaj bolj na hitro bi si opremila začasno stanovanje, saj bova s fantom gradila hišo in se nama zdi neumno zapravljati ogromno denarja za nove, "nobel" kuhinje ali pa kaj drugega. Zato me zanima, če ima slučajno katera (-eri) izmed vas kakšno informacijo o kvaliteti teh kuhinj. Zavedam se, da to ni neka ful kvaliteta! Ampak vsaka informacija o relativno poceni kuhinji bi bila dorbodošla!

Lepo se imejte

Anjuška

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

4. sep 2008 14:53

Ja, tudi jaz sem slišala (in dosti se piše o tem), da je pri Rutarju problem rok dobave, ne pa kvaliteta...torej, malo pazi, da ne bo prej hiša fertik

Ognjič

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

4. sep 2008 15:06

Jaz sem naročila sedežno garnituro, pa je bil rok dobave kar dolg. No, klicala sem par dni preden se je iztekel, pa so rekli, da me že 1 teden čaka v skladišču. Super, povedal ni pa nobeden... : )

Na koncu je bilo vse BP, sedežna prispela nepoškodovana.

lidka

alovsin  

član od: 29.3.2006

sporočila: 37

4. sep 2008 15:19

Mene skrbi samo kvaliteta, ker zraven pridejo še hladilnik, pečita itd. Saj veste po tistih reklamnih listih... Kakšne so te kvalitete - a je za "prebrodit" al je za kupit pa vstran vreč!? To me najbolj skrbi, ker resnično denar ne pada z neba in ga ne pobiram s tal... Anjuška

lesnik  

član od: 9.10.2006

sporočila: 294

4. sep 2008 15:43

Midva sva lani naročila njihovo kuhinjo od Nobilie, je res malo dlje hodila, kar pa nam je še prav prišlo, ker še prostor ni bil gotov. Sva pa zelo zadovoljna s kvaliteto, zgleda tudi čist nobel, čeprav je bila komaj 1500 eur. Vsi aparati zraven so od Indesita in vse dela bp. lesnik, http://lesnik.moj-album.com/

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

4. sep 2008 16:18

Glej Rutar ima res kvaliteto ima pa tudi ceno, zakaj raje ne kupita v Dipotu .Niso tako slabe ,se pa pozna zelo pri ceni kriznana

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

4. sep 2008 16:24

Alovsin glede hladilnika ti lahko takoj odgovorim( rutarjeva kuhinja-komplet z vsemi aparaturami). Ko dam v hladilnik ohladit kaj več kot jogurt in radensko začne brnet in ropotati kot da smo na letališču. Mogoče imamo samo pri nas takšen problem. Res pa je da je prva dva, tri mesece deloval čisto normalno, sedaj pa... . Vse ostale aparature (pečica, el.štedilnik, pomivalni) delajo normalno. Do tega trenutka. Glede roka dobave pa škoda zgubljati besed, svetujem ti, da če boš naročala kuhinjo, ali karkoli drugega, podpišeš z njimi pogodbo( važen da je na kosu papirja, podpis,datum in žig) do kdaj ti bodo željeno stvar dostavili, in če bodo zamujali, koliko procentov popusta ti bodo dali. Vso srečo barbay

alovsin  

član od: 29.3.2006

sporočila: 37

4. sep 2008 17:26

Takole...mene to najbolj skrbi...da ne bi delalo. A je kaj garancije na te naprave (hladilnik, pečica itd.?) Še vedno se mi zdi kupovat nekaj ful dragega neumno...rajši dam več in boljšo kvaliteto v novo hišo kot v začasno stanovanje. Dobava me niti ne skrbi toliko...bolj me kvaliteta. Ali ima kdo izkušnje z dipotom? Anjuška

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

4. sep 2008 18:02

Roki dobave v Rutarju so nemogoči...pa pika. Kaj pa Ikeine kuhinje? ycrna

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

4. sep 2008 18:10

Menda je dostava iz IKEE zastonj, če naročiš po spletu, nad 1000€.

rimljanka - zasebno mnenje

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti