Iščem prijateljico prijatelju....

andda  

član od: 3.10.2007

sporočila: 70

5. sep 2008 19:41

anitram1 je napisal/a:
andda, a je že kaj novga ... anitram1
Je, nekaj se jih je pa res opogumilo, ne bom povedala, katere. Posredovala sem pošto naprej in....bomo videli andda

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

5. sep 2008 21:18

zakaj pa ne bi sel tvoj prijatelj jutri na to srecanje http://dogodki.ona-on.net/ za punce si je treba pac cas vzet vida70 Sporočilo je spremenil(a) vida70 dne 05. sep 2008 21:19:09

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

6. sep 2008 5:59

klavdijaB je napisal/a:
ežoj, jaz tudi čez 14 dni grem na dopust.samo pravim, da ne bom nobenega sem gor privleka, če bo kaj uporabnega bom kar tam v toplejših krajih ostala...klavdija

fajn se imej, pa oglasi se kaj, saj veš, da radi beremo dopustniške zgodbe.

ežoj

zelda1  

član od: 30.9.2005

sporočila: 54

6. sep 2008 9:24

andda je napisal/a:
Imam dobrega prijatelja, ki je imel smolo v zakonu ...
andda
Morda bi bilo pa zanimivo vedeti tudi to zakaj je prišlo do ločitve pri tvojem dobrem prijatelju. Da ne bo govora le o merah in delu okrog hiše in še kje Te informacije znajo biti ključne za tisto "idealno", da boznala tudi ona presoditi še po čem kot po najbolj vidnih moških oblinah. zelda1

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

6. sep 2008 9:26

No ja... take informacije se mi pa zdijo preveč osebne.

Bo že gospodič povedal sam, na kakšnem zmenku, ne pa pred celo Slovenijo

MM

zelda1  

član od: 30.9.2005

sporočila: 54

6. sep 2008 9:32

Se strinjam. Kot tudi vse ostale naštete informacije o raznih gospodičnah tukaj. Tudi te so intimne. Moje sporočilo je bilo bolj namenjeno "tehtnosti" iskalca, ki je pravzaprav pobudnik. Pa se zanimivo "razkrivajo" bolj tiste, ki so iskane. Pričakovano bi bilo obratno. zelda1

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

6. sep 2008 10:36

Vsak pač sam presodi, kaj in koliko o sebi bo na javnem speltnem mestu razkril, se vam ne zdi? Počasi postaja tale tema vse prej kot tisto, čemur je bila namenjena. No, mene razlog ločitve ne bi zanimal nma prvem mestu, konec koncev sta zanjo vedno potrebna dva. Vse od prvega stika naprej bi najbrž bilo tisto, po čemer bi sodila.

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

6. sep 2008 12:22

rimljanka je napisal/a:

Vse od prvega stika naprej bi najbrž bilo tisto, po čemer bi sodila.

 

Pa ušesa na pravem mestu, da znaš registrirati tudi tisto, kar je povedano nehote in kar največ govori o stališčih, gledanju in navadah določene osebe.

Za ilustracijo tega stavka en hecen primer: ko mi je nekdo na prvem zmenku pripovedoval, kako  je prišel pozno domov in moral po stopnicah v štumfih, da ga ne bi "mama" zalotila, mi je takoj zacingljal zvonček, da je tipček najbrž poročen. Kar se je kmalu izkazalo za dejstvo. Slišati je treba tisto, kar je povedano in ne, kar želimo slišati.  

Cila

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

6. sep 2008 12:48

tumpika je napisal/a:
Pa Veri, no, kak si te to zračunala? Med nama je 11 let razlike, če on iše 40-letno! tumpika
tumpika, tip je star 48 let, ti pa 52 ->osnovnošolska matematika iz 2. razreda. Če on išče 8 let mlajšo, je pa njegov problem, med vama je še vedno samo 4 leta razlike in v teh letih to res ne igra neke vloge... zelda, do ločitve je verjetno prišlo zaradi njegovega pomanjkanja časa v kombinaciji s še kakšno lastnostjo bivše žene... Se pa strinjam, vsak pove o sebi toliko, kolikor hoče, s tem ni nič narobe. Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti