Iščem prijateljico prijatelju....

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

4. sep 2008 17:01

Mogoče je pa annda imela pravilne slutnje...

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

4. sep 2008 17:02

Rimljanka ZAKAJ???

 

MM

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

4. sep 2008 17:29

Sem hotela nekaj dodati k prejsnjemu zapisu, pa sem pomotoma pobrisala...napisem pa tukaj: Meni se zdi pa malo cudno,da bi moski, inteligenten,komunikativen ,druzaben,...pooblastil prijateljico, da mu pomaga iskati prijateljico....., skratka, nekaj mi ne stima. Z opisanimi lastnosti bi jih lahko nasel na vsak prst po pet. Pomanjkanje casa je nekam cuden izgovor.Kaj pa ce res najde postavno gospo, kdaj bo pa imel cas zanjo? Da ne bo pomote, nic nimam proti gospodu, le nacin je nekam nenavaden-vsaj meni. Vsekakor mu zelim vse dobro, ne glede na napisano... Lp lucka

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

4. sep 2008 17:48

Meni pa se vse bolj dozdeva, da je gospod mogoče malo preveč izbirčen. Ne vem mogoče pa se motim. LP! fakin712

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

4. sep 2008 17:51

Tak zaj, malo sn prespala zadevo, zaj pa še samo povem, ka nimam 40 let, mam pa konfekcijsko številko včasih 40, včasih 38. A je že kera zmagala? tumpika

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

4. sep 2008 18:12

morska medvedka, preberi začetni post, pa ti bo jasno...

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

4. sep 2008 18:41

lučka in fakin - iz lastnih izkušenj: že 8 let sem sama. Si tudi ne predstavljam sebe v kakšni vezi. Ponavadi vsakemu, ki me vpraša zakaj sem sama naročim, da mi poišče kakšnega. To kar tako rečem. Sicer pa, če bi to rekla prijateljici, ki me najbolj pozna; vem da bi bila njena presoja pravilna. Sama po sebi vem, da nimam poguma za "iskanje". Da vsakokrat, ko mi koga ponudijo totalno zamrznem. Še dober dan ne znam reči; drugače pa sem ponavadi glavni vicmoher v družbi. Enostavno se v družbi, ki jo poznam dobro počutim, ob meni tujih moških pa zamrznem. In se mi je zgodilo ta teden, da smo se v eni trgovini na blagajni malo hecali in sem pač enmu tipu pred manu v hecu odgovorila, da bi šla z njim na pijačo. Zame je bilo tisto povabilo blagajničarki in meni na pijačo en navaden hec. Ko pa sem prišla iz trgovine in me je zunaj čakal ter vabil naprej, sem komaj uspela "pobegniti" v svoj avto in se odpeljati. Pa verjamem, da nisem edini človek, ki lahko tako različno reagira.... klavdija

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

4. sep 2008 19:10

Klavdija B, niti najmanj ne dvomim, da ima kdo lahko resne tezave s tem, kako"prebiti led"...dvom se mi je porajal, ko sem malo natancneje prebrala zacetni post in sem pomislila da gre morda za za....,- ne bi bilo prvic.Ce se motim, toliko bolje. Pa lep vecer vsem! Lp lucka

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

4. sep 2008 20:57

Ne vem, kakšne izkušnje imate. Lahko zatrdim, da se velika količina prijateljev in prijateljic kar sam ipokličejo, da bi komu, ki  po njihovi oceni nima časa, volje, poguma, uredijo kak zmenek, če že ne kar poroko. Včasih se vprašam, ali je to dober namen, ali pa pretirana samozavest glede lastnih sposobnosti vrednotenja potreb svojih prijateljev. Ki se konča z občukom, vsak je dober, samo da je.

Veste kaj, tipčka, ki bi ga bilo treba z roko voditi do mesta izbora, jaz še povohala ne bi. Če nima toliko domišljije, da bi našel okolje, v katerem so srečanja možna, če nima časa, ki ga za iskanje babe ne bo zapravljal, lahko ima vse navedene karakteristike, pa odpade. Včasih so rekli, da cagav fant ni nikol še pri zauber punci spal.

Moram pa potožiti, da imajo tipi, ki so v najboljših letih toliko časa, ki ga zabijajo za gostilniškimi pulti, na športnem igrišču, v savni, kjer bodo gotovo srečali samo moške, da se mi včasih zdi, da iščejo pvarno moško okollje, v katerem se ni treba truditi v stikih z ženskami. Bi v tej temi bolj koristilo, da sledimo Vendelini in naštejemo okolja,  kje čakajo prave priložnosti za prave moške.

Pa še nekaj glede centimetra in lepotnih idealov.Nekoč sem prebrala, da moške najbolj prevzame določeno razmerje med boki in pasom, ki je točno tako, kot ga je imela tudi MM. Bojda je ta proporc neustavljivo privlačen za vse moške. ( Sem se izmerila, pa bi morala ven ruknit eno rebro, pa je tako adijo moja fatalna privlačnost.)

Ko gledam MM v Nekateri so za vroče, ( se tudi ve, da ne zaradi Sugar), je po moje MM zanesljivo predebela, pa proporoci gor ali dol.

Moške pameti pa itak nisem nikoli razumela. Tudi zanje velja, da je vedno v igri "neki peti as".  

F r i n a

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

4. sep 2008 21:25

Ja, vsak moški ima svoj fetiš. Kot ga imamo ženske. Moj prijatelj "pada" na ženske gležnje. Če ta ni lepo oblikovan in ga ne privlači, so možnosti, da ostali atributi izbranke potegnejo v pravo smer, že malo manjši. On pač najprej pogleda gležnje, sploh v kombinaciji z lepim čevljem.

 

Sicer pa pravijo, da moški sanjajrijo o blondinkah, rdečelaske so za avanture, življenje pa preživijo z rjavolaskami. Ziher je ziher...

 

No, spet smo malo zašli...Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti