Iščem prijateljico prijatelju....

andda  

član od: 3.10.2007

sporočila: 70

6. sep 2008 13:03

zelda, do ločitve je verjetno prišlo zaradi njegovega pomanjkanja časa v kombinaciji s še kakšno lastnostjo bivše žene... Veri Zanimivo, da se to da sklepat zaradi navedbe, da je človek precej zaposlen in bi rad kakšno s solidno postavo andda

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

6. sep 2008 13:28

andda, če malo gledaš okoli, zakaj se ljudje v glavnem ločujejo, ni treba bit nek Sherlock Holmes: veliko moških beži v delo, nekateri pa v gostilne (vendar sem to ovrgla, ker nisi nikjer napisala, da bi rad zahajal tja), ženske pa kam drugam. Sploh sem pa napisala verjetno. Veri Sporočilo je spremenil(a) Veri dne 06. sep 2008 15:46:43

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

6. sep 2008 16:39

Veri, meni se kuj zdi, ka ti za mene navijaš, jeli? Bi blo fajn met prijatla na Gorenjskem, za kaki izlet po hribih, ker tak kuj sama dalje od Pohorja nea vuplem. tumpika

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

6. sep 2008 20:47

Ej, tumpika,

a veš kako je Regica prišla sama čez hrib, po noči ( po pripovedovanju dragičke, mi voajerji vse vemo ), pa jo vprašajo: a se nič ne bojiš?Kaj čem se pa bat, penezov nimam f*kat pa znam. Me pa zanima, zakaj se ti pa bojiš kam na izlet po hribih? A imaš s sabo veliko penezov ali pa...........

ežoj

karlinka  

član od: 1.2.2008

sporočila: 181

7. apr 2009 23:28

Ja Andda, daj povej, kako se je vse skupaj končalo! karlinka

MABI  

član od: 16.4.2004

sporočila: 43

8. apr 2009 22:23

Predlagam, da pride v petek v Festivalno, tam nam manjka plesalcev in ni ga vraga, če.... amba

neznan uporabnik

9. apr 2009 13:58

hmm,malo čudno.pa lep pozdrav Sporočilo je spremenil(a) WRAN51 dne 09. 2009 15:20

mimoza5  

član od: 14.5.2007

sporočila: 74

9. apr 2009 14:36

Ne vem od kod ste zdaj odprli spet to staro temo. Po mojih podatkih oz. koliko sem jaz seznanjena, ja, je našel eno vredu prijateljico in jima gre lepo. Tako da jih raje pustimo, naj bodo srečni. mimoza5

shakra  

član od: 31.3.2007

sporočila: 75

9. apr 2009 15:50

Večkrat ste omenile, da človek naj nebi imel časa. Jaz pa mislim, da ni v tem problem. Če je človek sam in osamljen ima vedno čas za kakšen zmenek, samo problem je, kako do njega priti. Če greš na tečaj plesa, zapraviš veliko denarja, tam srečaš nekaj ljudi, ki vprašanje, če so ti všeč in moraš z njimi preživeti nekaj tednov. V najslabšem primeru pa se ti lahko zgodi, da dobiš partnerja za ples, ki ti v nobenem primeru ne odgovarja, tisti, ki pa ti je všeč je poročen in ima partnerja zraven. V gostilnah težko najdeš koga primernega, pa spet denar zapravljaš. Če greš zvečer ven, srečaš samo mladino in če že koga opaziš, ki bi lahko bil pravi kandidat, je problem najti pogum, da pristopiš in začneš s pogovorom. Mislim adda, da je tvoj prijatelj v velikih težavah in da sta izbrala super način. Preko računalnika lahko že z nekaj stavki ugotoviš ali je človek vsaj približno "primeren" za zmenek in izločiš "neprimerne". S tem prihraniš čas, veliko zadrege in denarja. Veliko portalov se najde, kjer si pišejo osamljeni ljudje. Poiščita jih, tukaj mislim, da jih ne bo našel veliko. Vso srečo tvojemu prijatelju adda. shakra

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

9. apr 2009 16:41

mimoza5 je napisal/a:
Ne vem od kod ste zdaj odprli spet to staro temo.Po mojih podatkih oz. koliko sem jaz seznanjena, ja, je našel eno vredu prijateljico in jima gre lepo. Tako da jih raje pustimo, naj bodo srečni. mimoza5

 

Hvala mimoza, zdaj pa tudi drugi vemo....

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti