Iščem prijateljico prijatelju....

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

5. sep 2008 12:31

Vendelina jr. je napisal/a:
Veri, ti si včasih še tkooo mlada... Vendelina jr.
Joj, Veri, če zavist ne bi bila slaba lastnost, bi ti bila prav malo fauš! Hecam se! Me veseli, da si ena od tistih, ki je obkrožena z dobrimi in simpatičnimi ljudmi. Tudi jaz imam podobne izkušnje v tem svetu, "slabih" ljudi do sedaj nisem prav dosti srečala. Jaz mislim, da, če iščeš napake, jih boš tudi našel in če se nečesa lotiš že v izhodišču s konca "tega pa jaz ne zmoram, razumem, znam...", ti bo res šlo vse narobe. Saj to dobro poznamo vse že od kuharije! Vendelina, po mojem tako gledanje na svet ni samo odraz "mladosti" in naivnosti, kaj pa vem, mogoče nam nekaterim pač ne gre vsaka stvar na živce oz. smo narejene tako, da vidimo več plusov kot minusov. Ali pa se iz tistega, kar nam gre na živce malo delamo norca, pa pošimfamo (da zadovoljimo tisto žlehtnobo v sebi), na koncu se pa še narežimo na ta račun. A ni fino, da je človek super zadovoljen, da se ima fajn in v tem uživa - pa tudi če ga osrečujejo čisto majhne reči. Mogoče bi si moral tudi gospod iz uvodnega posta končno vzeti čas in začeti gledati okrog sebe na Verin način.....po moje se mu ne bi več zdelo, da se nihče ne zanima zanj! mamaF - Mojca

andda  

član od: 3.10.2007

sporočila: 70

5. sep 2008 15:26

Joj, kolk ste napisale, kar me ni bilo! Nisem presenečena nad različnimi odzivi, sem pričakovala kaj takega. Jasno, da imate vse pravico do svojega mnenja o iskanju partnerja na tak način in tudi vso pravico, da to napišete. Je pa prav zanimivo brati vse tole. In NE, ni zaj....., kot je napisala ena, tudi ni kakšna provokacija. Čisto preprosto je to, kar je napisano v uvodu in nič drugega. Sicer pa se bo verjetno prijatelj v naslednjem tednu sam oglasil in kaj povedal. andda

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

5. sep 2008 16:04

Veš kaj, če se želi inkognito približat članicam kulinarike, naj se prijavi na kuharski tečaj, na katerega romajo članice. Potem bomo pa tukaj brale, kakšnega fajn tipčka, da so spoznale in kako je bil seksi v tistem predpasniku magnolija

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

5. sep 2008 16:06

Veri je napisal/a:
...............................................................................

Da bom pa sitna zaradi financ, lepo te prosim? .............

................................................................................

..............................................................................

Veri

Veri:, čisto prav imaš. Če iščeš okoli sebe same sovražnike-zoprneže, jih tudi najdeš, če pa gledaš na vse okoli s zaupanjem in prijateljstvom, to tudi dobiš nazaj.

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

5. sep 2008 16:12

Veri je napisal/a:

........................................................................................................................

.......................................................................................................................

Drugemu prijatelju sem predlagala, da naj gre na kak šport, potovanje, karkoli, kjer bo pač lahko spoznaval nove ljudi. Vrnil se je tudi s punco.  .........................

...........................................................................................................

...........................................................................................................

Veri

Matr, jaz sem pa res luzer, grem na konc sveta, pa pridem nazaj sam ( pa taki dekoltei ).

ežoj

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

5. sep 2008 16:32

Eto ti Ežoj, boljš bi bilo, da potuješ po naši deželici pa bi ziher kakšno urajmal, če bi imel sabo pa še pladenj baklav bi se jih pa moral s palico otepat...

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

5. sep 2008 17:16

jade je napisal/a:

Eto ti Ežoj, boljš bi bilo, da potuješ po naši deželici pa bi ziher kakšno urajmal, če bi imel sabo pa še pladenj baklav bi se jih pa moral s palico otepat...

[jezik]
Sploh pa - če bi te videle lepe Rusinje, kako obvladaš likalnik..... mamaF - Mojca

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

5. sep 2008 18:54

ežoj, jaz tudi čez 14 dni grem na dopust. samo pravim, da ne bom nobenega sem gor privleka, če bo kaj uporabnega bom kar tam v toplejših krajih ostala... klavdija

anitram1  

član od: 18.6.2008

sporočila: 609

5. sep 2008 19:16

andda, a je že kaj novga ... anitram1

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

5. sep 2008 19:21

Pa Veri, no, kak si te to zračunala? Med nama je 11 let razlike, če on iše 40-letno! tumpika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti