Iščem prijateljico prijatelju....

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

4. sep 2008 21:50

frina je napisal/a:

 

Ko gledam MM v Nekateri so za vroče, ( se tudi ve, da ne zaradi Sugar), je po moje MM zanesljivo predebela, pa proporoci gor ali dol.

F r i n a

 

Hvala frina.... nevem kaj se spotikaš ob moje obline

 

 

MM

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

4. sep 2008 22:08

Hehehe, a veš, da sem jaz tudi nate pomislila, kje si kakšne mere omenjala, šele potem mi je na misel prišla "Mrlin Morlon" kot je rekel en moj sošolec. Atina

TinaTina  

član od: 18.2.2008

sporočila: 57

4. sep 2008 23:10

Dragi člani kulinarike, meni se zdi da ste nasploh zašli s teme. Tukaj resno iščejo prijateljico za prijatelja od naše članice, vidim da vsi se norca delate , komentirate nasploh nepomembne stvari in oblikujete postave, karakterje i nevem kaj še. Vse samske ženske ki ustrezajo tem profilom ki ga iščejo naj se javijo, druge pa naj utihnejo. Če koga poznate ki bi se rad javil na ta oglas potem pomagajte, če pa ne nadaljujte z vsakdanjim življenjem in glejte svoja posla. LP TinaTina

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. sep 2008 23:34

TinaTina je napisal/a:
Dragi člani kulinarike, meni se zdi da ste nasploh zašli s teme. Tukaj resno iščejo prijateljico za prijatelja od naše članice, vidim da vsi se norca delate , komentirate nasploh nepomembne stvari in oblikujete postave, karakterje i nevem kaj še. Vse samske ženske ki ustrezajo tem profilom ki ga iščejo naj se javijo, druge pa naj utihnejo. Če koga poznate ki bi se rad javil na ta oglas potem pomagajte, če pa ne nadaljujte z vsakdanjim življenjem in glejte svoja posla. LP TinaTina

S tem se pa ne strinjam, tukaj gor smo zbrani sami fajn ljudje, ki smemo govoriti o vsemu, dokler je v mejah zdrave pameti. In vse to, čemur ti praviš neresnost, zraven paše. kaj si pa mislila, da bo katera kar tule napisala, da se pa ona vidi v teh proporcih. Prijateljica prijatelja je že vedela, kaj lahko pričakuje, saj je to tudi sama omenila. In zaenkrat se nihče iz nikogar ne dela norca, torej...  Tiste tvoje "nepomembne" stvari za moje pojme niso nepomembne, to so naše lastnosti, hočeš nočeš.

 

Obstaja zadeva, ki se ji reče filter, si jo glede na to, da živimo v svobodni državi, kjer lahko vsaj uradno vsak pove svoje mnenje (se pravi ti, jaz in vse ter vsi zgoraj pisoči), vklopi, če te pripombe tako zelo motijo. No, razen če te dečko zanima...

 

Do zdaj je še vsaka tema na dotično vsebino ratala hec. A ne, dečve in dečki...

Loni Makaroni

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

4. sep 2008 23:37

Uuuuuuuuuuuu kaj pa je zdaj to?

 

Mislim, da včasih paše kakšna tema, da se malce pošalilmo in poveselimo.

(ČE bo katera zainteresirana, grem pa stavit da ne bo tukaj javno o tem razpravljala, ampak se bo raje oglasila na zs).

 

... in še zanalašč ne bom utihnila!

MM

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

4. sep 2008 23:40

He he Loni.

"pudgurke" smo pa precej skladne in hitre v "obrambi"

MM

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

5. sep 2008 8:11

Tinatina, meni se zdi neumno pričakovati, da se bojo tu oglašale samo tiste, ki so zainteresirane. Te se bojo oglašale preko zasebnih sporočil, ali pa morajo biti res drzne, da se izpostavijo tlele. Torej, če postov nebi bilo, bi tema že kdaj šla s strani in bi jo redko kdo sploh še našel. Tako pa se s pisanjem umestnih in manj umestnih komentarjev tema ohranja na prvi strani in je več možnosti, da jo opazi "ta prava". Pa še ena stvar, kako pa si pričakovala, da če daš "ženitovanjski" oglas na kulinarični forum, da bo ostalo samo pri enem sporočilu? matilda

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

5. sep 2008 8:23

Moj komentar je bil tak: postopek je neprimeren, izhodišča so vsaj nevljudna. In kdo mi prepoveduje, da svoja mnenja napišem ?

Se mi pa zdi, da je tovrstni mali oglas za drug forum. In če že vedri pri nas, naj imamo vsaj kaj poučnega od tega.

F r i n a

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

5. sep 2008 8:29

A naj bomo tiho ko se oglašuje oh in sploh družaben tip, ki je samski? V tem primeru se strinjem z Lucko52.

A tip sam sebe vidi v predobri luči, ali pa ga prijateljica...

lidka

Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 05. sep 2008 08:29:59

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

5. sep 2008 8:30

Je najbrž naš seljo (Mali varaš) še na dopustu, drugače bi po moje tudi on piskrček pristavil...Kot je bilo videt iz debate enega drugega foruma, je hribovcu uspelo najti nekaj zase s pomočjo kulinarike (se je ženska kar kmalu z vzgojnimi ukrepi izkazala, ker je jamral nad vijoličnim učkom)..., morda pa se najde tudi kaj primernega za kamerata od andde

http://www.kulinarika.net/forum/topic.asp?TOPIC_ID=9285

Ognjič

Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 05. sep 2008 08:31:54

Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 05. sep 2008 08:32:28

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti