Čudežni feliks in prevzetnost in pristranost

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. sep 2008 11:11

Kopiranje knjižnične izdaje za svoje potrebe pa ni čisto nič napačnega, da ne rečem kaznivega. Brez tega načina bi bili vsi tule najbrž brez diplome. Druga stvar bi bila, če bi zadevo skopiral in potem distribuiral in ne-daj-bože še kaj za distribucijo zaračunal..... Drugače je pa Jane Austen pra-mati duhovitosti; po eni strani je domiselno popisala neskonočno dolgočasno življenje Anglije konec 18. stoletja, kjer so vezli, prepevali ob razglašenem klavirju in iskali dobre, če pa to ne, pa vsaj primerne partije na dveh-do-treh eventih na leto. In to, blazno dolgočasno življenje se da brati in to ne da bi pri tem odložil knjigo! In zraven lahko narediš še analizo družbenega življenja in potem, ko to znaš, se iščejo pisateljski prijemi Jane Austen še pri drugih žanrih in avtorjih.....tako, da ti je enkrat, ko je čas za pisanje eseja, že jasno, da so scenaristi vseh dobrih humorističnih serij naštudirali Austenovo v nulo in nazaj. In tako raziskovalno delo je nekaj, kar maturant ob pravem usmerjanju, zmore. Je tudi precej dobrih razprav o Jane Austen na netu in se jih da tudi lepo breplačno sneti, pa še angleščino zraven vadiš. In imaš two for the price of one. Česar se z metodo učenja kratkih obnov od obnov seveda ne da doseči. Vendelina jr.

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

4. sep 2008 12:03

Joj, bi jaz z veseljem hodila k pouku slovenščine, ko se pa tako dobra knjiga obravnava ... ah kje so časi analiziranja besedil pri izvrstni prof. slovenščine ... Mi smo tudi kopirali (samo drame so bile kratke, knjigo bi si pa raje kupila) Atina

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

4. sep 2008 13:46

Jaz sem si takrat knjige za maturo iz slovenščine kar kupila in sem potem s težkim srcem vanje tudi pisala (to je proti mojim bibliotekarskim načelom), toda tako sem si vse laže zapomnila. Boljše bi bilo, da bi imela knjige kopirane, potem me ne bi tako srce bolelo ob kracanju v knjige, toda meni je knjigo veliko lepše prijeti v roke tako original izvod, kot pa fotokopije. Na, pa imamo začaran krog. Drugače pa izlet po antikvariatih nikoli ne škodi, razen moji denarnici, ker se tam dobi ogromno knjig po smešni ceni (tudi kuharske, seveda) in itak bi človek imel vse doma,... Jelenckova

Basti  

član od: 11.11.2007

sporočila: 558

18. sep 2008 9:13

Na Emka.si spletni knjigarni imaš oddelek matura 2009. Tam jih lahko naročiš.

lp Saša

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

18. sep 2008 9:21

Jaz ti priporočam, da si te knjige kupite ali pa da vam jih kdo ceneje proda. Namreč meni je to prav prišlo, da sem si lahko notri zapisovala, podčrtavala itd. kar pa s sposojenimi knjigami ne moreš početi. Na strani www.emka.si je vsaka knjiga 23€- za informacijo. Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

18. sep 2008 9:47

mogoče pogledaš v bukvarni ali na boljšaku v nedeljo so občutno cenejše anaeva

BIANCA  

član od: 18.1.2007

sporočila: 46

18. sep 2008 11:03

Punce, hvala za nasvete, ni bilo drugega, kot da sem knjige kupila. BIANCA

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

18. sep 2008 12:35

Bianca, potolaži se, definitivno nisi vrgla denarja stran, obe knjigi se splača brat (tudi po večkrat), še posebno Prevzetnost in pristranost

Lp

cervus

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

18. sep 2008 20:52

Bianca, zdaj ko sem jo že dala na stran, da ti jo posodim, jo bom pa jaz ponovno po dolgih letih vzela v branje. Tako kot pravi elaphus, se jo splača večkrat brat

kobra 1

iversonka  

član od: 3.7.2006

sporočila: 163

18. sep 2008 22:37

kopiranje se pomoje na splača. ker ena knjiga ima 500 strani druga pa 300, če se ne motim. iversonka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti