Rama recept

Mica maca  

član od: 29.7.2002

sporočila: 73

tema odprta - 5. jan 2003 20:55 | ogledi: 4.510 | odgovori: 17

Živjo !

Mene pa zanima, če je kdo že testiral kakšne recepte iz knjižice receptov, ki jih je decembra Rama delila med pridne odkupovalce margarine?(Sladke zimske sanje..)

Lep pozdrav

Mica maca

Mica maca  

član od: 29.7.2002

sporočila: 73

7. jan 2003 11:03

A res nihče ne peče po teh receptih??? Mica maca

TIUBA  

član od: 5.1.2002

sporočila: 157

7. jan 2003 14:09

Jaz sem preizkusila nekaj iz lanske Rame, letošnje sem samo pregledala. Ne zdijo se mi tako zelo nekaj posebnega, nenavadnega.Če bom preizkusila, bom poročala.

PuNcKa  

član od: 9.8.2002

sporočila: 12

8. jan 2003 18:01

juhu, jaz sem delala čokoladne zvezdice iz Rama knjižice in pa raffaelo kroglice, je blo oboje dobro Ne vem pa, če je bla to letošnja al lanska knjižica, mi jo je prijateljica posodla. Vesna Vujanovič

stella  

član od: 9.10.2002

sporočila: 380

9. jan 2003 17:39

Zdravo! jaz imam vse tri kjižice.. mnenje.. tu in tam Da-ji.. tu in tam NE-ji..letošnje še nisem dala skozi, ko bom ti sporočim.. Te zanima za kateri recept posebej? stella

cheyenne  

član od: 12.10.2002

sporočila: 42

9. jan 2003 19:32

Ja, lhk kšnega pošljste!

sisika  

član od: 10.3.2002

sporočila: 14

9. jan 2003 19:34

Ojla! Poskusila sem Čokoladne rezine za Snegulčico.....in Pecivo s kuhanim vinom za pogumnega gusarja. Prvo pecivo se je pojedlo v dveh dneh, drugo pa je izginilo v trebuščke nemudoma, ko je prišlo na mizo (družba 8-ih ljudi). Pecivo je precej sočno. Zanimivi se mi zdijo še 3-4 recepti in jih bom poskusila.Peciva se mi zdijo preprosta in uporabna. Pozdravček!

Mica maca  

član od: 29.7.2002

sporočila: 73

10. jan 2003 10:20

Zdravo moji pomagavčki! Pravzaprav me je zanimalo, če je kdo preiskusil višnjevo skutno torto. Praznovala sem rojstni dan, pa sem hotela to preiskusiti. Doma niso najboj navdušeni nad skutnimi zadevami pa potem raje nisem reskirala, pa še nobenega odziva ni bilo na forumu. Sem pa naredila zato navadno višnjevo torto, ki je uspela ;) in slastne kremšnite, ki so izginile še isti dan... hvala, če pa še kdo preiskusi višnjevo skutno tortopa je vsekakor vabljen, da sporoči vtise! ČAo, Mica maca

PuNcKa  

član od: 9.8.2002

sporočila: 12

10. jan 2003 16:23

juhu, sem vidla, da sem delala pecivo iz Zvijezda knjižice in ne iz Rama knjižice. No so pa tud tam dobri recepti! Sisika bi te lepo prosla za recept za Čokoladne rezine za Sneguljčico! lp, Vesna

cheyenne  

član od: 12.10.2002

sporočila: 42

10. jan 2003 19:48

Mica Maca, kakšno višnjevo torto pa si naredila? In kakšne kremšnite? A so morda recepti že na tem forumu? Tudi jaz bi rada poskusila kaj v tej smeri!

Mica maca  

član od: 29.7.2002

sporočila: 73

11. jan 2003 12:54

Hej Cheyenne! Seveda si veliko pomagam z recepti na tem portalu... enostavno super je! Naredila sem SUPER KREMŠNITE (avtor Robert Škulj) in VIŠNJEVO TORTO (avtor Damjana Ocvirk). Moram priznat, da se je pri debati okrog krremšnit veliko besedovalo... ampak ni panike... drži se recepta, pa ti gotovo uspejo... sama sem jih delala že trikrat in vedno so padale same pohvale Kar se tiče pa višnjeve torte.... iskala sem vse sorte recepte na to temo.... pa mi ni všeč če uporabljaš pri nadevu želatino ali preveč margarine ali smetane. Ta recept pa je res srednje zahteven... ampak če slediš napotkom ne more iti narobe. Je pa res, da sem pekla biskvit kar še enkrat dlje kot je napisano!!! Če boš delala karkoli ti želim veliko veselja in uspeha ter ugleda pri "odjemalcih". Lep kuharski pozdrav, Mica maca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti