Bolečina v levi roki

alenka5  

član od: 24.2.2006

sporočila: 196

2. sep 2008 10:09

Ja, zdravniki!... bi bilo lepo, če bi nas vzeli resno že pri prvem pregledu, tako pa... tudi sama sem nekoč doživela nevzdržne bolečine, sicer v desni roki. Ker so takrat še obstajali novemberski prazniki (29. november) in je bil cel teden zdravniške ordinacije "moten", beri samo dežurni zdravnik, me je le ta odpravil z injekcijami proti bolečinam in sicer 1x dnevno. Ker je bila bolečina nevzdržna, sem prosila za injekcijo 2x in bila kregana. No, ko je bilo konec prazničnega tedna, je moj zdravnik ugotovil, da gre za močno vnetje pokostnice. Mesec dni z roko nisem mogla početi nič, hodila sem po injekcije (dexametason), potem pa je počasi zadeva pojenjala in lahko sem pričela s fizioterapijo.Bolečina v roki je bila res huda cca. 1 mesec, trajala je pa cele 3 mesece, seveda blažja. Tako vnetje se mi je ponovilo čez nekaj let še na drugi roki, a na srečo z manjšo intenziteto. Zakaj do tega pride, ne vem, mislim pa, da je kriva neka čudna obremenitev (rezala sem govedino za golaž s topim nožem). toliko iz mojih izkušenj, vsekakor pa tega ne moreš rešiti brez zdravniške pomoči, pa če se še tako upiraš obisku zdravnika. lp Alenka alenka5

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

3. sep 2008 17:05

Mambica, pojdi k zdravniku ,če se to vleče ,recimo cca teden dni.Meni osebno sicer pomaga gel ice power,dobiš ga v lekarni.Veliko pa je tudi odvisno mogoče od tvoje službe.Mene roke bolijo ,ker sedim za strojem in imam skoraj osem ur isti položaj delam pa z rokami ,ker sestavljam motorčke.To je za mojo hrbtenico zelo slabo ,saj sem že bila operirana ,tako da se mi bolečina razvije še hitreje.Po mojem mnenju, pa ti ,kiropraktika, vsaj dokler nimaš zdravniškega mnenja ,odsvetujem.Pri takšnih bolečinah ,ki verjetno izvirajo iz hrbtenice,lahko prej škodi ,kot koristi.Upam ,da najdeš vzrok bolečine ,pa javi ,kako gre kriznana

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

3. sep 2008 17:57

Če je pravi kiropraktik z diplomo ve kaj dela in pomaga olajšati bolečino, ne bom več ponovila dajte malo bolje prebrati kar sem napisala prosim!!!

Anamarija

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

4. sep 2008 16:26

Ja veš diploma gor ali pa dol pri obolenjih hrbtenice nima kiropraktik kaj iskati!!!To ti bo povedal vsak dober ortoped.Sicer pa sočostvujem z Mambico ,ker sama najbolje vem ,kakšne bolečine so to kriznana

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

4. sep 2008 19:49

Če pričakuješ nasvet, boš morala napisati kaj več. Na proximina vprašanja bi lahko odgovorila. Tako ne vemo pa nič, konec koncev bi lahko imela roko tudi zlomljeno...

jasna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtTrixi
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti