Konjiček rody in oblačila za 2-3 leta staro punčko

mamiK  

član od: 30.9.2007

sporočila: 14

tema odprta - 28. avg 2008 11:36 | ogledi: 2.833 | odgovori: 3

Pozdravljeni!

Ker je naša punčka dopolnila štiri leta, ji je RODY že malček premajhen, pa tudi prostora zasede kar precej, zato ga z veseljem prodajamo-za 10 eurov.

Prodala bi tudi oblačila, ki so nošena le eno sezono, vse je lepo, modno...Naj naštejem samo nekaj stvari, tako za pokušino...

1. za jesen

- 4 kom hlač

- 2xhlačke z naramnicami (primerne za v vrtec)

- 2 trenerki

- 1 jopa z kapuco

- 2 baretki

- 4 modne majčke

- 2x žabice

- 3x hlače za zimo

- volnen plašček z kapuco (ročno delo)....

Imam še letne oblekice, krilce, majčke, nikoli obute nogavičke, jeans klobuček...in 10 komadov BABYLOVE hlačnih pleničk (15-25 kg), ki so nam ostale. Pa še dežne in zimske škorenjce in še kaj bi se našlo...Zmenimo se za zelo ugodno ceno-ne bo vam žal...Lep dan, mamiK

mamiK

nike  

član od: 25.11.2005

sporočila: 522

28. avg 2008 11:55

mamiK, iz kje pa ste? z veseljem bi vzela konjička, moja punčka je ravno dopolnila 2 leti in ga bo zelo vesela! mi smo iz LJ! lahko pa se mi oglasiš kar na ZS, po želji. nike

MALČICA  

član od: 8.6.2006

sporočila: 451

28. avg 2008 12:29

Ko to berem, bi imela še kar eno malo pupiko, pa kaj, ko tak hiter zrastejo, a ne? MamiK, lažje bi oddala, če bi vse to malo poslikala, potem se nekoliko lažje odločijo, da bi to oni potrebovali, samo dobrohoten nasvet. Malčica

mamiK  

član od: 30.9.2007

sporočila: 14

28. avg 2008 13:28

Nike, odgovorila sem vam na ZS, upam, da je sporočilo prišlo do vas. mamiK

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti