Drainaflex sandali

mišika  

član od: 12.10.2005

sporočila: 374

tema odprta - 28. avg 2008 7:27 | ogledi: 3.279 | odgovori: 13

Si je že kupila katera te sandale in kakšni so učinki?

http://www.kewego.com/video/iLyROoaft0ui.html

mišika

Temo je spremenil(a) mišika dne 28. avg 2008 07:32:45

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

28. avg 2008 7:55

Meni so že na videz odbijajoči, tako da... Bo katera druga raje komentirala...

lidka

mišika  

član od: 12.10.2005

sporočila: 374

28. avg 2008 8:14

Mene zanima za učinkovitost, ker imam v službi večinoma sedeče delo in za cirkulacijo bi mogoče kaj pomagali, vsaj ko se sprehodim med pisarnami ali med redniki. mišika

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. avg 2008 9:53

Mišika, jaz imam tudi bolj sedečo službo. In mi ne pride na misel, da bi zategadelj obula en vizualni obup od šlapov in s tem sesula totalno usklajeni outlook z izgovorom, da to mi bo pa izboljšalo cirkulacijo in da noge ne bodo zatekale. In ker se blazno bojim krčnih žil (v našem plemenu je en strah pred krčnimi žilami, ker je stara mama zaradi težav s krvožilnim sistemom umrla pri 48 letih) in se proti njim borim od gimnazije dalje (moram reči, da v bitki zmagujem), noge tuširam od mlačne proti mrzli vodi do točke, ko za trenutek dobim občutek zbadanja iglic. In potem lepo s hranilno kremo namažem noge in stopala in to je to (za tole rabiš eno minuto več pri tuširanju) - nogice, za katere se potrebuje orožno dovoljenje (matr, kako sem objektivna)! Aja, pa pred leti sem nabavila biosinhron (takrat je stal 200 EUR, ni najceneje, ampak v 7 letih se je že amortiziral in se mi zdi, da je zdaj cenejši), to so tisti pedalčki z valjčki, ki lepo masirajo stopala. Sediš, ripsaš stopala po valjčkih in prav paše. Mi temu pravimo "črnogorska telovadba" (glede na to, da imamo en del plemena tudi iz ČG to ni politično nekorektno) Pri nas to prakticiramo ob gledanju TV dnevnika. Imaš potem občutek, kot da imaš nova stopala, ma kaj stopala, nove noge. Sicer je pa moja izkušnja taka: mnogo žensk že v zelo mladih letih začne nositi ene kao ortopedsko korektne čevlje (ki so grdi tako, da boli), ampak noge imajo pa kljub temu prav nesrečno kruljave, plus nepredstavljive incidente na nožnih prstih....(vraščenih nohtov in otiščancev kot da so pešakirale kakih 1000 km v eni obutvi in je nikoli niso dale dol) - ampak razne tega, da nosijo grde čevlje, ne naredijo čisto nič drugega. Ker tisti šuhi, razen to, da so grdi in da jih reklamirajo lepe bejbe, ki take grdote privatno nikoli ne obujejo - česa drugega nimajo na sebi. Razen tega, da te navadijo, da blazno grdo hodiš z vlečenjem nog za sabo. Da ne govorim o tem, da ima žal večina žensk zelo ponesrečeno držo - kar sklonjeno glavo (puklasto), pa podpiranje na en bok, plus stalno prekrižane noge.....to se nabira in ravno NE koristi. Skratka, poskusi raje s hladno do ledeno mrzlo vodo in ti bodo noge bolj hvaležne kot pa nakup enega supergrdega opanka. Pa kak evro daj na stran, tako da bo do Miklavža tisto hudo biosinhronsko žgačkanje podplatov že pri hiši. Vendelina jr.

anemona  

član od: 9.5.2008

sporočila: 124

28. avg 2008 14:38

Vendelina!Lahko prosim poveš kaj več o tvojih izkušnjah o biosinhronu? Kolegica je imela take natikače in veliko težav predno se je navadila nanje-predvsem z ravnotežjem. anemona

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. avg 2008 14:52

Anemonči, to NISO natikači. Gre za orodje/napravico, ki je sestavljena iz dveh pedalov in na pedalih so valjčki. In potem daš zraven še baterijo, ki naredi eno majhno elektromagnetno polje. Postaviš orodje na tla, sediš in gledaš tevejko in malo s stopali gibaš gor in dol po pedalih in valjčki te lepo čohajo. En naredi-si-sam-šijatsu. Sicer pa, če daš besedo biosinhorn v gugl, ti bo itak vrgel ven fotke in lokacijo prodajalca in vse ostalo tudi. Vendelina jr.

anemona  

član od: 9.5.2008

sporočila: 124

28. avg 2008 15:03

Oprosti Vendelina zelooo nerazumljivo sem napisala.Vem da to niso natikači,tudi videla sem že biosinhron,zanimajo me predvsem tvoje izkušnje,počutje,ter kolikokrat delaš oz. se čohaš z valjčki.Kolegica pa je imela drainaflex in je lovila ravnotežje. anemona

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

28. avg 2008 15:04

 Vendelina je govorila o tem...

Mi je kar všeč, glede na to, da sem si jaz do sedaj samo z geli in rokami pomagala...

 

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

28. avg 2008 15:35

Ah, doma ob tv dnevniku vedno..... Vendelina jr.

anemona  

član od: 9.5.2008

sporočila: 124

28. avg 2008 19:01

Vendi,je za tvojo dobro voljo,pronicljivost,samozavest....kriv biosinhron, ali je bil nakup tega ,vržen denar stran? anemona

barbra  

član od: 9.8.2002

sporočila: 355

28. avg 2008 19:28

NEKAJ je že moralo biti, kar je dalo Vendelini jr. tolikšno energijo in pokrivanje tako mnogoterih področij. Mogoče pa prav valjčki... Bravo, Vendelina Barbra

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti