Zloraba kreditne kartice, prosim za nasvete

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

29. avg 2008 14:09

Jaz sem na banki označila, da želim takšno zavarovanje, plačam ga 0,8% od višine odobrenega limita na kartici.

 

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

29. avg 2008 15:37

loni kako pa si zavarovala telefon in ključe? ycrna

NUŠA  

član od: 29.9.2006

sporočila: 44

29. avg 2008 16:06

Za zavarovanja kredita po kartici je možno v banki, kjer vam vodijo osebi račun izpolniti obazec za dodatno 24- urno zavarovanje.Pred podpisom se pozanimajte kolikšen znesek in v kakšnem primeru krijejo zlorabo. V NLB- ju pa imate novo možnost :obveščanje z SMS-esom. Ravno tako izpolnite obrazec in za vska nakup v višini zneska, ki ga določite prejmete po mobilnem telefonu obvestilo. Torej, v nekaj minutah po avtorizaciji. Povprašaje ! NUŠA

korosica  

član od: 21.9.2007

sporočila: 170

29. avg 2008 20:52

Tudi jaz predlagam SMS sporočila, ki jih dobiš takoj po nakupu. Tako vsaj malo prej veš, kaj se dogaja s kartico. Lahko se zgodi, da je sam še sploh ne pogrešaš............. Lp, korosica

Katarinci  

član od: 30.8.2007

sporočila: 20

29. avg 2008 23:41

bogica...moji mammi so pa na dopustu vkradli denarnico..in seveda so najdli kartico s katero ne rabiš pina..ampak podpis...mislim da je euro car valda je bla gold...in ko je peklicala je bla za 2min. prepozna in je šla huda transakcija skozi...ker se je zloraba zgodila v trgovini..je banka bremenila trgovino, ta pa bogo trgovko, kre ni preverila podpisa oz. identitete...k sreči mami zneska ni bilo eba poravnat. Katarinci

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti