Motnje hranjenja

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

17. nov 2009 10:53

Opravičujem se avtorici teme, ker sem krepko zašla, zato predlagam, da se vrnimo k temi ha,ha

 

 

l.pozdrav...

Anamarija

Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 17.nov 2009 10:56

neznan uporabnik

17. nov 2009 11:04

Ma niti nisi zašla, motnje hranjenja ali motnje obnašanja, WTF??!! Bi pa od nekoga, ki je inspiriran s prestavljanjem meja, pričakovala več širine in ne zgolj dokazovanja nevemčesa (oja, vem, ampak ne bom tlele napisala...kdaj drugič?). Anamarija1, valjda tole ne leti nate japaja

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

17. nov 2009 11:13

Upam, da ne bo nespoštljivo do avtorice uvodnega posta, vem da nekateri ( v večji meri nekatere ) imajo motnje hranjenja. Vendar nekateri ( v manjši meri nekatere ) imajo motnje pitja. Evo, da se razkrijem: po parih litrih vina sem še kar OK, vendar imam problem drug dan: žeja, mučnina v želodcu, lačen sem pa mi nič ne paše, nič se mi ne ljubi.......... A bi se dalo kako pomagat? 

Matr, tako lep dan se je naredil, jaz pa še kar v pižami.

ežoj

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

17. nov 2009 11:17

japaja je napisal/a:
Ma niti nisi zašla, motnje hranjenja ali motnje obnašanja, WTF??!!Bi pa od nekoga, ki je inspiriran s prestavljanjem meja, pričakovala več širine in ne zgolj dokazovanja nevemčesa (oja, vem, ampak ne bom tlele napisala...kdaj drugič?). Anamarija1, valjda tole ne leti natejapaja

japaja, a se ti ne zdi da si vsaj en mejčken žleht?

ežoj

neznan uporabnik

17. nov 2009 11:22

Se mi nič ne zdi, Ežoj! Bi te pa ob tej priliki pobarala za definicijo žlehtnobe. japaja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. nov 2009 11:23

No, meni osebno se pa to ne zdi prav čisto nič primerno za v to temo. Loni Makaroni

blossom  

član od: 8.2.2009

sporočila: 383

17. nov 2009 12:34

Ežoj...mislim da je veliko drugih tem bolj primernih za se iz njih norca delat. Blossom blossom

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

17. nov 2009 12:41

Zakaj pa meniš, da se ežoj norce dela? A zato, ker je tega smeškota nalimal , namesto tega oz. tega ? Ognjič

blossom  

član od: 8.2.2009

sporočila: 383

17. nov 2009 12:57

Evo, da se razkrijem: po parih litrih vina sem še kar OK, vendar imam problem drug dan: žeja, mučnina v želodcu, lačen sem pa mi nič ne paše, nič se mi ne ljubi.......... A bi se dalo kako pomagat? Mislm da to dost pove. blossom

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. nov 2009 12:59

Ne gre za delanje norca, gre res za to, da je tema neprimerna za tako zgovarjanje. No, to bi se lahko napisalo še v veliko drugih, je pa res, da bereš nekaj, te prešine nekaj tretjega in to napišeš. Moje pisanje je letelo na japajajino pisarijo. Je pa tudi res, da je človek precej bolj občutljiv, če se to dogaja v na nek način njegovi temi. Facts of life, pač, nekdo drug se bo čutil prizadetega v neki drugi stvari, lahko tudi z moje strani. Drugače pa, dobro leto po mojem pisanju še vedno mislim isto, po dobrem desetletju imam krvno sliko bp, to je nekam za zapisati, predvsem pa je moja glava 99% časa bp, se še najdejo momenti, ko me povleče, ampak grejo zelo hitro mimo. In morda bom nekoč lahko rekla, da zdaj sem, vsaj na tem področju, bp. In bom našla nekaj drugega, kar kao ne štima. Drugače bi bilo vse skupaj prekičasto. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti