Maggi

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

22. maj 2018 18:22

Hm, jaz bi nasušila luštrkove lističe, jih s soljo zmlela tako, da bi bilo vsaj pol volumna luštrka. Taka začimbna sol bi bila po moje super.

Pa kakšna frtalja s svežimi mladimi lušttrkovimi listi je zelo, zelo dobra. Se porabi kar cel šop/1 jajce.

rimljanka

BogoT  

član od: 16.3.2005

sporočila: 44

23. maj 2018 10:06

Rimljanka hvala za nasvet,

to s soljo imam že v mislih, vendar pa so me zanimale še dodatne začimbe, ki bi morebiti poudarile podobnost med kupljeno maggi začimbo in doma narejeno .

 

Lep dan!

 

BogoT

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

23. maj 2018 21:10

BogoT je napisal/a:

Pozdravljeni,

ker nam je na vrtu zrasel ogromen grm luštreka in vem, da ima MAGGI začimba okus po njem, me zanima katere so še druge sestavine Maggija razen luštreka? Ali je to sojina omaka in kaj še?

Rad bi namreč nekaj podobnega naredil doma iz domačih začimb (in ni nujno da je  - bo v tekočem stanju).

Nikjer na spletu pa ne najdem, da bi bile sestavine napisane.

BogoT

Ja od kod si se pa to vzel, pol stoletja te ni bilo na Kulslo??? 

 

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

23. maj 2018 21:11

BogoT je napisal/a:

Rimljanka hvala za nasvet,

to s soljo imam že v mislih, vendar pa so me zanimale še dodatne začimbe, ki bi morebiti poudarile podobnost med kupljeno maggi začimbo in doma narejeno .

 

Lep dan!

 

BogoT

Poglej v trgovini sestavine maggija, pa kombiniraj. Bi ti jaz pogledala, pa ga nimam. 

mamamia

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

23. maj 2018 23:10

Na deklaraciji Maggi Wurze piše:

biološko hidralizirane rastlinske beljakovine (voda, pšenične beljakovine, jedilna sol) voda, arome (vsebujejo pšenico) ojačevalca arome (mononatrijev glutamat, dinatrijev inozinat) jedilna sol, sladkor. Sem ga enkrat kupila zaradi enih obiskov in sedaj čakam, da gre rok.

branka

BogoT  

član od: 16.3.2005

sporočila: 44

24. maj 2018 5:24

@mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti