"oštarija" s kislo juho na relaciji logarska - celje

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

tema odprta - 22. avg 2008 14:22 | ogledi: 5.915 | odgovori: 8

Verjetno se bere vse skupaj malo čudno, pa vendar:

Na relaciji Logarska dolina - Celje in bližnja okolica iščemo gostilno, kjer med drugim strežejo tudi kislo juho in to tako domačo, s svinskimi bremzami, ali pa drobovino, masno, polno holesterola,kalorično, skartka zdravo

Kakšen napotek bi bil dobrodošel, saj so nam ti kraji "gostilniško" popolnoma neznani.

lp

Vlado

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

25. avg 2008 13:05

Da malo osvežim temo. Zgleda, da s kislo juho ne bo nič šmrk, šmrk Kaj pa kakšna domača gostilna, kamor ni greh priti npr v trenirki? lp Vlado

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

25. avg 2008 14:42

Vlado, imenik v roke in po vaseh preveri gostilne in pokliči....ni vrag, da ti ne uspe. Vtipkaj v Google npr: gostilna Braslovče in doiš zadetke. zamenjaj kraj, pa spet,....

Če bi bila od tam, bi ti lahko pomagala, tako pa...več ne morem.

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

25. avg 2008 15:02

rimljanka je napisal/a:

Vlado, imenik v roke in po vaseh preveri gostilne in pokliči....ni vrag, da ti ne uspe. Vtipkaj v Google npr: gostilna Braslovče in doiš zadetke. zamenjaj kraj, pa spet,....

Če bi bila od tam, bi ti lahko pomagala, tako pa...več ne morem.

Edini problem je, da na taki način ni zagotovila, da je gostilna tudi dobra! K

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

25. avg 2008 15:26

Rimljanka kot bi ti čital misli; s pomočjo mape sem si že izpisal vse kraje ob ruti Logarska - Celje, za iskanje ošterij pa si bom moral vzeti malo več časa, ampak kot pravi Karmina... V tistem koncu imamo z druščino nekoliko ekstremnejši športni podvig, pa bo potreba po kalorijah temu primerna, kisla juha pa že preizkušeno paše. No ja, v sili pa vrag tudi muhe žre, bo že. lp Vlado

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

25. avg 2008 15:56

Tam gor je neka gostilna Prodnik ( izposojajo tudi kanuje za po Savinji). Že precej let nazaj sem tam dobro jedla, gospa, ki me je častila, pa je tud bila radidarna.

Kaj nudijo zdaj, pa ne znam povedati. Jutri grem na pogovor za catering v Šempeter v Savinjski dolini, pa bom malo povprašala. Tiste svinjske nogice v topli vodi bodo najbrž pripravili.

 

F r i n a

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

25. avg 2008 16:11

frina je napisal/a:

.......Tiste svinjske nogice v topli vodi bodo najbrž pripravili.

 

F r i n a
Frina ta je pa danes daleč najboljša LP Vladp

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

25. avg 2008 16:22

Karmina, menda mi je to jasno, ampak, če ni druge možnosti....sicer pa, tiudi po telefoniu se da oceniti, kako in kaj. če znaš prav vprašati.

 

rimljanka - zasebno mnenje

ATNES  

član od: 25.3.2008

sporočila: 198

25. avg 2008 20:22

Pozdravljeni,naj dodam predlog:ROBANOV KOT.To je super kmečki turizem.Je vse domače-vsaj zgleda tako.Ne vem če imajo kislo juho,vem pa da so odlični domači štrukli,pa gobova in goveja juhca,pa neka omakca z lisičkami,pa fantastičen štrudl imajo,ostali člani ki uživajo meso,so tudi z njim zelo zadovoljni.Kadar gremo tja se vedno prej najavimo,ker je kar obiskana,saj je blizu glavne ceste,nudi čudovit razgled,pa še po kosilu gremo vedno na polurni sprehod po makedamu naprej.Še to naj povem,da je bil stalni gost tudi g.Drnovšek.Tam pa se lahko tudi prespi,imajo zelo urejene sobe.Cene pa niso prenore. ATNES

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti