Poročna svatba v okolici nm

Repva  

član od: 21.8.2008

sporočila: 1

tema odprta - 21. avg 2008 13:54 | ogledi: 4.667 | odgovori: 8

V maju prihodnje leto z dragim načrtujeva poroko. Rada bi izbrala pravi kraj za druženje in praznovanje ob tem za naju tako velikem dogodku. Prosiva za ideje in mnenja, kam v NM in širši okolici (lahko tudi Bela Krajina ...), povabiti približno 120 svatov.

Hvala in lep pozdrav

Repva

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. avg 2008 14:39

Mislim, da so tega posla vešči v zdraviliških pogonih, ki jih je kar nekaj na vašem dolenjskem koncu... Imajo velike dvorane, prostor, kjer se da plesati, prostor, kamor odstraniš kakega svata, ki je preveč popil, dober parking.... Poceni pa ne bo. S 120 gosti ni nič poceni.....20 - 35 EUR na povabljenega krat 120 + oblekice + tiskanje vabil in ostala dekoracija + glasbenik + ....+ o stroških cerkvenega obreda sicer ne vem nič......= X Vendelina jr.

Lotti  

član od: 13.10.2006

sporočila: 343

21. avg 2008 14:58

1. Vila Otočec. Če se bosta poročila na Otočcu imata potem kar blizu do tam. Meni osebno je tam zelo všeč, bila na dveh porokah tam, pa nimam pripomb. 2. Vila Rakar - Gorenje Ponikve. Tukaj me še ni bilo, jo pa kar hvalijo. Mama ene prijateljice je tam praznovala Abrahama, pa so mi rekli, da glede na nivo postrežbe, okusne hrane in to sploh ni bilo tako drago. 3. Drugače pa tako kot je predlagala Vandelina - imaš Šmarješke, Dolenjske Toplice - čeprav se mi zdi, da zna biti to dražja varianta... Imaš še ogromno variant, pa tudi še nekaj časa, tako da pojdita malo na izlet po Dolenjski in Beli Krajini pa bosta gotovo našla primerno gostišče. Meni najboljša poroka je bila v Gostilni Selak, v Dobravi pri Škocjanu. Nič visoke in posebne kulinarike, pa takih in drugačnih fines. Žurka pa THE BEST!!! Itak bo na koncu vseeno kje boste, glavno, da bo folk za zabavo in ne bodo samo sedeli za mizami. Pa srečno pri iskanju lokacije, Lotti

sarah1  

član od: 10.8.2006

sporočila: 23

29. sep 2008 19:14

Jaz ti priporočam Vilo Rakar ali vilo Otočec. Med tema dvema sem jaz tudi izbirala, ampak so bili žal zasedeni. Smo pa imeli sladko pecivo iz Vile Otočec. Srečno. sarah1

vdolin  

član od: 17.12.2005

sporočila: 109

29. sep 2008 20:43

Prepih -Težka voda Vdolin vdolin

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

29. sep 2008 21:47

Bela krajina: Gostilna Pezdirc (Semič) - tu sva imela midva in sva bila zelooo zadovoljna, pa še nekaj najinih kolegov si je izbralo to gostilno, sredi oktobra greva spet na eno poroko tja :) Gostilna Kapušin (Krasinec) Gostilna Veselič (Podzemelj) Atina

prozman  

član od: 17.7.2008

sporočila: 77

30. sep 2008 7:20

Vas Blato pri Račjem selu. Piknik pod kozolcem. prozman

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

30. sep 2008 20:19

Gostišče Kos - v Novem mestu.Upam da še deluje.Bila enkrat tam na poroki zelo zadovoljna,glede hrane postrežbe,pa še sobe imajo zraven zelo praktično,če so še kakšni majhni otroci. balonka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti