Zlata medalja

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

17. avg 2008 19:12

zanimivo, ampak ravno vsi tisti katere sem imela zares za prave favorite, niso dobili še niti ene medalje. Čestitam vsem dobitnikom medalj, saj so dobili plačilo za ves vložen trud, pa tudi mi jih bomo sedaj spoznali, saj so na veliko reklamirali najbolj tiste, ki zaenkrat niso še nič dobili. ariella

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

17. avg 2008 19:26

juhu, so nam vsi v ponos!!!!!!!!! plopsa

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

17. avg 2008 19:51

Še dobro, da so tisti robci z aloa vero tako mehki..., se mi je od ganjenosti kar parkrat stožilo.

Ob tem čudovitem uspehu nikakor ne gre spregledati zaslug "očeta" Brežiške atletike prof. Poldeta Rovana, ki nam je vsem, ki smo imeli kakršenkoli stik z njim (seveda predvsem pri urah telovadbe) dopovedoval, da je atletika nekaj najlepšega, na kar smo lahko v življenju naleteli...nekaterim je to tudi dopovedal, kot npr. Primoževemu trenerju Vladimirju Kevu, njegova sinova Jure (še čaka na nastop v skoku ob palici) in Aljoša pa sta itak imela stadion za "dnevno sobo"...

Čestitke Primožu, ki je tudi sicer zelo skuliran in skromen fant.

In seveda čestitke Rajmondu Debevcu za bron. Bravo naši!!!

Ognjič

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

17. avg 2008 20:03

Jaz sem tudi tako vesela! Zaradi Primoža, Rajmonda, Lucije in Sare! Naši športniki pa res znajo promovirat Slovenijo v svetu, tako kot je treba!!! Čestitke vsem, pa upajmo, da pade še kakšna...če pa ne, pa tudi vredu! saš

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

17. avg 2008 20:04

Čestitke vsem, posebej Primožu!

Uh, Ognjič, je lepo kaj prebrat iz prve roke. Me je danes kar huda nostalgija popadla, po časih, ko sem bila atletska sodnica, skoraj vedno v metih... takrat smo gledali Milića, Lazarevića, "ta huda" zvezda je seveda bil nenad Stekić. Vedno pa so bili nekaj posebnega metalci kladiva. Vedno so prišli prvi na stadion (kaki 2 uri pred ostalimi) in pogosto končali ne ravno med prvimi... Uh, kje so ti časi... bi kar spet malo začela zahajat tja...

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

17. avg 2008 20:19

Navdušena nad vsemi, ki so izpolnili pogoje. Ker sem nešportni tip ,nastopov ne gledam,  me vedno prevzame posebno čustvo ob nastopu in seveda, dobrem uspehu. Te zmage in medalje so njihove in nepozabne. Tudi naša rodbina je dobila medaljo, ki se je na prejšnih izmuznila, pa je to nekakšen obliž.

Mi je pa hudo zaradi tistih, ki so celo življenje čakali na nastop in srečali boljšega od sebe. Predvsem imam v mislih prav te.

F r i n a

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

17. avg 2008 20:36

Mi smo bili tudi presrečni...celo pot iz službe sme poslušala radio,doma pa samo pred televizor.BRAVO PRIMOŽ!!!!!!!!!!! Pa čestitke tudi ostalim 3 medaljarjem ;).Smo na morju mogli Isakovičevo v živo gledat ob 4h ponoči Roncolino

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

17. avg 2008 21:21

Jaz sploh ne gledam tv,ko pa sem tole prebrala in odprla skatlo,ter na ves glas navila naso himno... sem tudi jaz dobila napad nostalgije... Pa kako preprosti in prijetni fantje,-bravo!!! Lp lucka

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

17. avg 2008 22:03

Babnice smo v Oslu pri večerji, kjer so imeli velik ekran, navijale za Saro v polfinalu, ko je zmagala. Ob zmagi smo tulile in nazdravljale, tudi sosednje mize pa so se dvignile in nam čestitale. Bilo je res prisrčno in za vedno si bom zapomnila. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

17. avg 2008 22:16

Bravo Kozmus!!!!!!!!!!! lp, pinka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti