Okus norveške - sladke skušnjave

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

tema odprta - 15. avg 2008 21:50 | ogledi: 4.598 | odgovori: 18

Izza stekla se bohoti...

Stara pekarna v središču Osla

Priprava tradicionalnega ploščatega sladkega kruha

Ta kruh ima vzorec vaflja, ker ga razvaljajo s takšnim valjarjem

Kaviar in "nutella" v tubicah

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Temo je spremenil(a) katka lopatka dne 15. avg 2008 21:51:06

Pecenka  

član od: 23.1.2007

sporočila: 225

15. avg 2008 23:28

Mmmmm....nebesa :) Pecenka

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

16. avg 2008 8:57

A maš morda kaj fotk še druge hrane npr . meso ? (iz Norveške, seveda) hedonist

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

16. avg 2008 10:26

Eh,Katka,kje si to bila?........v raju...... lp goga

Iskra  

član od: 15.3.2008

sporočila: 90

16. avg 2008 12:15

Kaj od tega pa si poskusila? Meni izgleda vse mamljivo! Iskra

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

16. avg 2008 13:09

Gogad raj že raj, vendar cene z našimi neprimerljive. Kos torte stane okrog 8€, zato sem si jo privoščila le enkrat, saj bi drugače ostala le z luknjo v denarnici. Prav tako je z ostalo kulinarično ponudbo. Zajtrk je bil v hotelu in smo se pošteno najedli, ter kot kaki revčki na skrivaj nosili še drobtinice v sobo (ob tem početju so se mi dosedaj vedno skrajno hecni zdeli Čehi in Madžari, sedaj jih nekako bolje razumem). Nekaj sladic je bilo tudi tam, pa norveški vaflji, ki so v obliki srca, belgijski so okrogli. Kosilo je bilo organizirano v okviru kongresa (beri lunch paket - zanič sendvič s curryjem, svežo kumaro ali ribjim namazom, vedno pa v polnozrnatem kruhu - kako sem si zaželela bel puhast mlečni kruh...), zvečer pa si se mogel znajti sam. Večinoma je bila to suha hrana (kar si si prinesel od zajtrka, haha), saj si za normalno večerjo in kozarec pijače pustil tam skoraj 50€. Kos margerite 8€, cela pica okoli 20€. Razni kebabi in ostala hitra hrana - podobno. Moj želodec je komaj dočakal kaj domačega. Mala steklenica vode je 6€, na srečo je pitna voda iz pipe. Pivo pa 10€ - človek se od same žalosti še napiti ne more! Hedonist, steak house (z najboljšimi zrezki v mestu) smo si ogledovali in ovohavali le od daleč...Zato nimam slik mesa. No, enkrat smo le odpeketali na 50 evrsko večerjo. Privoščila sem si njihovega vrhunskega lososa v jastogovi omaki. Zanimivo pa je, da v vso hrano dodajajo curry in svež timijan (očitno le ta uspeva v njihovi klimi), tudi na pizzo. Obvezno pa je na vseh pizzah tudi paprika in lastnik neke gostilnice nam je zaupal, da klasičnih pizz na Norveškem ne bomo videli. Imeli smo tudi piknik, kjer se je na žaru pekel losos in malo večji škampi, kot jih vidimo pri nas. Na kartonastem krožniku si dobil kos (-šček) in en ražnjič s škampi, za prilogo pa riževo solato. To nas je stalo 25€. Bilo pa je - božansko. Samo je prehitro izginilo. Na konditorskem oddelku v trgovinah nič kaj dugače kot pri nas. Presenetila me je le nizka cena marcipana (!). Pol kile je okoli 2€, prodajajo pa tudi takega fancy, že razvaljanega in navitega na rolo. Čeprav se ob norveški kulinariki čemerno dvigne marsikatera obrv, pa je zato pokrajina veličastna, in odpuščeno je človeku, ki je sam sam samcat proti vremenskim razmeram in naravnim silam. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

16. avg 2008 16:19

A vidite na 2. sliki na steklu zarosen krog?Tam se je slinila Katka lopatka! Hec :D Drugače pa zelo zanimivo,lepo in vabljivo...fej te bodi,da delaš takšne skomine (še dobro,da si zraven povedala cene,da nas malo nazaj na realna tla flikne ;)) Roncolino

gaja 1  

član od: 29.12.2006

sporočila: 378

17. avg 2008 18:58

Bravo katka! To je pa tako lepo- krasne slike in tako lepo narejeno. gaja 1

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

17. avg 2008 19:55

A se to meni samo zdi, al so tam "kao neki naši zemljaci", ki imajo v lasti fast food???

Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti