Srebrna sara

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

tema odprta - 13. avg 2008 8:36 | ogledi: 1.677 | odgovori: 22

Da se ne bo vse vrtelo okoli Vintgarja, pa dajmo cestitat se nasi Sari.

Sara, fenomenalna si bila!!!!! Iskrene cestitke in se veeeeeliko uspehov ti zelim.

vida70

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. avg 2008 8:51

Če si dober, si dober. Je včeraj rekel Jani Klemenčič, naš veslač, ki je skupaj s Sadikom Mujkičem tudi nosilec olimpijske medalje. V mislih pa je imel vse, ki napovedujejo oblake, potem so pa vse okoliščine krive, ker jim ne uspe.

In Sara je dobra, prava šampionka. Dovolj samozavestna, a še vedno s pravo mero. Kar napove, uresniči.

Ker se pozna in se ceni. Če si dober, si dober, ne glede na težko skupino, veter v prsa, nasprotnike v odlično formi in podobno.

 

Velik poklon in veliko spoštovanja si zasluži tale deklič. In upam, da se bodo sponzorjem odprle oči in bodo podpirali takšne športnike, garače in zanesenjake.

 

In ste opazili, kako razigrano, sproščeno in veselo je to dekle? Kako je že rekel Klemenčič? Če si dober, si dober!

 

Mamamia

mamamia

macadamia  

član od: 17.5.2007

sporočila: 217

13. avg 2008 8:54

BRAVOOOOOOOOOOOO!!!!!!! Vse čestitke! in kar tako naprej! macadamia

atilem  

član od: 26.5.2006

sporočila: 109

13. avg 2008 8:56

Bravo Sara, uspelo ti je !!! Čestitke ! atilem

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

13. avg 2008 8:56

Bravo Sara! lp, pinka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. avg 2008 9:30

Mene to vstajanje ob 4. uri zjutraj, da lahko gledam plavanje, blazno izčrpava. In danes zjutraj po prvih stotih metrih, ko je bila še bolj zadaj, sem rekla, da za sedmo mesto pa tudi nisem zbujala hiše ....in je potem punca pospešila in če bi imela še kakih 10 metrov, bi prehitela še Italijanko. Mi je pa všeč, da se med slovenskimi športniki končno prebijajo tisti, ki si upajo, da njihovi cilji niso tam nekje okoli sredine in nekje v solidnem delu, temveč, da štartajo na odličja. Pa tudi, če jih potem ne dobijo, da pokažejo vso jezo in razočaranje. Mislim s tem na Kauzerja in Urško Žolnir. Uspeh zaslužijo samo tisti, ki imajo pogum, da se soočijo s porazi. Matr, kako budizem vpliva name. Sicer pa navijam za vse slovenske športnike. Pa tisti murini kompleti za protokol in otvoritev so mi lepi. Jaz sem takoj na razprodajah po razprodajah ubodla en kompletič hlače-suknjič v peščeno zlati barvi (je bilo treba olimpijske igre počastiti, a ne") Vendelina jr.

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

13. avg 2008 9:32

Juhu Sara, čestitke!!! A gremo na sprejem, ko bo Dana

Jejža  

član od: 6.9.2007

sporočila: 180

13. avg 2008 10:35

Čestitke! Sem tudi jaz imela budilko ob 4h ponoči. Je bilo vredno! So mi kar solze sreče tekle ;) Res sem vesela zanjo. Bravo, Sara! Jejža

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. avg 2008 10:50

A ste videle, kako je naš južni sosed, Mićo Dušanović, navijal za Saro? Samo njo je videl in jo spremljal, navdušen, kot bi bila njihova...

No, vsega si pa res nismo "favš"...

 

ZDaj pa atletika, kraljica .... Mamamia

mamamia

macadamia  

član od: 17.5.2007

sporočila: 217

13. avg 2008 10:52

Jaz pa sem si na You tubu ogledala verzijo z italijanske TV (1. zadetek je bila ravno ta - vpisala pa sem Sara Isakovic :) in prav lepo je bilo med vsemi kriki navdušenja italijanskih novinarjev slišati tudi ime naše šampionke! Bravo še 1x! macadamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti