Medeno srce-okraševanje

danicak  

član od: 5.1.2008

sporočila: 156

tema odprta - 12. avg 2008 12:46 | ogledi: 3.384 | odgovori: 4

Nameravam speči večji medenjak v obliki srca. Kako naj to površino pobarvam rdeče in obrobim z belo barvo.? Nimam ideje, kakšno maso je potrebno narediti,da bi se "držala" na medenjaku?

hvala za pomoč

Danica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. avg 2008 13:08

Pojma nimam. Izdelava zahteva precej izkušenj in če nisi še nikoli barvala, potem je verjetnost, da bo v prvem poskusu imela zadeva prepoznavno barvo in obliko, minimalna. Vem pa, da obstaja v Domžalah ena izdelovalka tovrstnih izdelkov in če je sila, jaz to kupim pri njej. Vendelina jr.

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

12. avg 2008 17:36

Ma, ne vem, če je to tako kunštno, meni je v prvo ratalo... Testo je pač medeno testo, pobarvaš ga z rdečo jedilno barvo, bele okraske pa naršeš gor s sladkornim ledom. Veri

danicak  

član od: 5.1.2008

sporočila: 156

13. avg 2008 13:36

hvala za odgovore, Vendelina jr. hvala za "ponudbo" oz.uslugo, sem iz Ve, pa mi je bližje(če bi kupila), v Sl.gradcu hvala in lep dan D. danicak

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti