Blanco median 45 s

sharon  

član od: 5.6.2004

sporočila: 69

tema odprta - 11. avg 2008 20:28 | ogledi: 2.448 | odgovori: 4

Ojla!

V Mercatorjevem katalogu sem videla, da imajo zdaj v akciji kuhinjsko korito Blanco Median 45 S.

Ima kdo doma to korito? Najbolj me zanima, če kdo ve, koliko je debel inox?

Tista korita, katera imajo vsaj 1mm, je cena 200€ pa gor, ta je pa le 140€.

Saj ne da me moti cena (nasprotno), pa še všeč mi je, zato me zanima, kaj je na tem, da je tako poceni....

Pozdravček!

sharon

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

11. avg 2008 20:58

Pri nas imamo blanco, sicer večji, je pa rostfrei. Še danes mi je žal, da sem se pustila prepričat prodajalki, da je svetlo siligranitno korito občutljivo na  določene substance.  Če bi hotela, da je ta iz rostfeja  lepega izgleda, bi bilo najbolje, da bi ga vsak drugi dan polirala. Od blancota sem pričakovala malo več, ker sem prej imela v kuhinji eno no name RF korito, pa ga je bilo lažje vzdrževati. Na tvojem mestu bi si raje ogledala tistega levo,  od alvenusa.

Lijana

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

11. avg 2008 21:02

jaz imam kombinacijo alvenus korito in tuš pipo blanco zelo drago vendar zelo vredu,kaj boljšega bi si težko predstavljala ni pa nobena stvar rostfrei ampak svetlo rjava,granit izgled anaeva

sharon  

član od: 5.6.2004

sporočila: 69

12. avg 2008 19:53

Torej predlagate, da je boljši nakup pri Alveusu? Pa tud inox ne? Joj, delam že celo znanost iz teh korit. Kaj je potem najboljši nakup? sharon

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

12. avg 2008 20:22

sharon je napisal/a:
Torej predlagate, da je boljši nakup pri Alveusu? Pa tud inox ne? Joj, delam že celo znanost iz teh korit. Kaj je potem najboljši nakup? sharon
saj si si sama odgovorila anaeva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti