Kako pogosto jeste?

nuvi  

član od: 13.4.2008

sporočila: 55

13. avg 2008 15:26

Jz jem 5-6 krat na dan, se pravi vsake 3 ure, in sicer tako , da jem zjutraj bolj ogljikove hidrate, zvečer pa beljakovine. Pojem ogromno zelenjave, maščobe pa imam razdeljene čez cel dan enakomerno. nuvi

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

13. avg 2008 16:39

Sošolci, prijatelji, sodelavci, fant,... so vedno govorili, da jem non stop. No, saj je bilo res, ampak kadar sem noseča, je ta non stop še bolj NON stop, karkoli, kjerkoli, kadarkoli... Pač rada jem, kaj čem - to si je moja mama želela zame, ko sem se rodila - da bi rada jedla - ker sestra ni marala jest in so jo moral za vsako žličko fehtat... Se ji je želja uresničila;) Na srečo se tudi rada gibam (kadar se le lahko), zato se ne sekiram. Jeva tudi zvčer, kar je pri nama lahko tudi ob 2h ponoči, če nama pač paše. Trenutno sem pojedla čokoladno kupo, ki sem s jo naredla iz čokoladnega pudinga, čokoladnega sladoleda, sladkega kakava, smetane, holipov in čokoladnih mrvic. Zdaj jem bonbone, prej sem pojedla kilo breskev, ko se lubi zbudi, bova jedla kosilo,... Fant je zelo podoben, tudi rad je, karkoli, kadarkoli,kjerkoli, ni zbirčen in je zanj res fino kuhat:) Najina tamala je ista, tudi rada je, pravtako kjerkoli in kadarkoli in karkoli, očitno se to deduje:) Bomo videli pri naslednji, pa poročam;) Veri

habibti  

član od: 16.2.2007

sporočila: 182

13. avg 2008 16:59

Saj je prav, da ste na svetu tudi taki, ki jeste vse in ob vsakem času. Vi lahko res uživate, a se ne zredite. To vam res zavidam:). Če bi jaz samo normalno jedla (vsi pravijo, da jem premalo), bi bila že prava žogica. Sem zelo nizke rasti, zato moje telo ne rabi veliko, da preživi. Vse kar pojem, moram takoj porabiti z gibanjem, drugače... Vsekakor pa komaj čakam, da bom tudi sama dojila, mogoče si bom pa res lahko privoščila čokoladno kupo, s čokoladnim sladoledom, smetano... Joj, mi že kruli! Veri ti pa kar uživaj v nosečnosti in pregrešno dobri hrani habibti

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

13. avg 2008 17:09

Hehe, v nosečnostih pa jaz ne uživam preveč, sta obe svojega denarja vredni, pa še non stop mi je slabo... Ampak se pa splača, ker je končni rezultat res nekaj enkratnega! NO, čokoladne kupe sem jedla pa tudi že prej, nenoseča;) Veri

stasafrank  

član od: 29.6.2003

sporočila: 518

13. avg 2008 17:29

Dobro, da lahko napišem, ker baje ni vljudno govoriti s polnimi usti.... mljac, mljac... Eh no, ni tako hudo. Ko imam deljen urnik, je idealno - na 3-4 ure in4 obroki na dan. - zjutraj čokolešnik, - ko pridem domov, malo čokolešnika, da premagam lakoto, - preden grem delat, si samo na hitro kaj pripravim (ker je ponavadi moj ljubi še na terenu ) - kako skodelico čokolešnika - in zvečer ko moraš pojest malo lažji obrok, najraje kak čokolešnik Ampak sem res mahnjena na čokolešnik. Seveda pa je moj bolj mahnjen na zrezke in zadnjič si jih je pripravljal ob 23.30h. Še dobro, da si jih zna peči sam.... Staša

mark5  

član od: 4.4.2008

sporočila: 443

24. avg 2008 11:01

Htrana in še enkrat hrana ta večni problem včasih je preveč včasih pa premalo,mislim če stvari pametno urediš in lepo sestaviš jedilnik in se zavedaš da nima telo neprestano utrujat s presnovo zaužite hrane,važno je da veš da imaš 5obrokov dnevno ki so pa pravilno razporejeni vanje lahko vključiš tudi nepogrešljiv sladoled ali pa drugo sladico če ti jo dovoljuje tvoje zdravje. mark5

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

25. avg 2008 9:45

Tista varijanta s coca colo mi je najmanj všeč, še posebno, če samo to in nič drugega.

Sama jem zjutraj, opoldne in zvečer in vmes, tako, jem 4krat dnevno. Včasih tudi večkra ali manjkrat.

Rada preizkusim kaj novega, le da ni pekoče in kaj takega, da napenja. Prebava je redna (?!), kil je 55 in 164-165 cm.

Ampak ni vse tako rožnato. Mogoče ima kdo podobne težave in ima kak dober nasvet. Velikokrat me zvija, tudi doma, največkrat pa, ko gremo ven jest. Problem je kar velik, ker se ne morem sprostit.... Tudi vožnja je hudič, tako, da avtobus ali avion odpade. Tudi drugje imam težave.

Gastroskopija ni pokazala nič, zdravnica mi ni dala nobenega nasveta, tako, da vem, da je problem v meni.

katti

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

25. avg 2008 17:59

Jem najmanj petkrat na dan. Zajtrk, malica, kosilo, malica, večerja. In vmes še kak prigrizek (sladoled, sadje, ovseni Barilla keksi, kak jogurt itd). Ker se rada rekreiram (redno tečem, kolesarim ali plavam, rolam, sprehajam našo debelo ), se mi ne pozna in pri 174 cm tehtam 57 kg.

jasna

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

25. avg 2008 19:08

Na temo o Coca coli me spomnite drugi teden, ko pridem z morja, bom kaj več napisala. Drugače pa ... jem ko mi paše in kolikor mi paše. Zaenkrat ni težav, imam pač srečo. Atina

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

25. avg 2008 21:35

Avena je napisal/a:
He he, sem mislila, da je z mano kaj narobe, ko non stop razmišljam, kaj bi jedla. Sem kar potolažena, ko vidim, da nas je več takih Avena
Marna misli podobno Žal pa nimam te sreče, da se ne bi poznalo. Imam pa zmeraj slabo vest, če se preveč pregrešim. Tako, da se zadnje čase vedno bolj nadzorujem. Marna http://marna.moj-album.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti