Teta vegeta, rip

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

23. avg 2008 23:45

Jaz sem samo vesela, da smo dobili še kislo glisto med nas in da je nalila čistega vina glede aditivov in še česa. In je prepričljiva in ji verjamem. Amen. Mamamia

mamamia

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

24. avg 2008 9:37

lena70 je napisal/a:
Ne vem, zakaj tako komplicirate in morate toliko razpravljati o teh aditivih glutaminatih... saj vendar vsakemu danes dana možnost, da si pridobi informacije o tem in potem je najem ali bo tem verjel ali pa ne. Nihče nas namreč ne sili, da kaj kupimo, še manj, da to doma v domači kuhinji uporablamo. Sama zase lahko povem, da v svojih 38 letih še nisem bila resno bolana pa doma tudi uporabljamo občasno - vegeto ali kakšno drugo stvar, ki vsebuje aditive. Torej odkar sem rodila sina pred 14 leti še nisem bila pri zdravniku. Zato sami presodite o tem kaj vam odgovarja in kaj ne , pa Amen s to temo lena70
Zakaj toliko razpravljamo?...Zato ker je pač forum temu namenjen.... Kaj bo oz. ne bo kdo uporabljal oz. kompliciral, je pa njegova stvar.... katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti