Škatla za kruh

JAMONI  

član od: 10.8.2005

sporočila: 112

29. jul 2008 21:32

Tanova sploh ni majhna. Če npr odrežeš kilsko štruco na pol, zlahka daš obe polovici noter pa še kakšno žemljo povrh. Ali pa prerezan hlebec. Meni se zdi večja od vseh do zdaj, ker je globoka in visoka. Ne, tastare pa se žal nobena več ne dobi.

 

 

JAMONI

paeonnia  

član od: 11.6.2007

sporočila: 54

29. jul 2008 23:04

V tej temno modri TW posodi kruh, tudi če ne splesni, postane tak kot če bi ga imel spravljenega v plastični vrečki. To pa je res nekaj najhujšega kar lahko narediš kruhu - postane gumijast in lepljiv. Doma ga imamo raje spravljnega v papirnati vrečki (v tisti iz trgovine), TW posoda pa je uporabna bolj za transport raznih nekrušnih dobrot. paeonnia Sporočilo je spremenil(a) paeonnia dne 29. jul 2008 23:05:48

dari  

član od: 21.8.2004

sporočila: 1521

29. jul 2008 23:04

Sem prav vesela te teme.Sama imam Tw posodo za kruh že odkar je prišlo to k nam v Slovenijo.Tisto višjo temno modro,pa sivo zraven,da daš narezan kruh lahko gor.Vendar ker je je že stara je že malce ponucana pa bi želela isto novo pa izgleda,da takih ni več.Jaz sem zelo zadovoljna,sem ker je ta pač že malo grda kupila eno v Merkurju pa sem jo hitro nesla nazaj ker je bil kruh drugi dan suh.Tako,da je še vedno v uporabi Tw stara.No je že kdaj splesnil kruh vendar zaradi okoliščin vročina predolgo je bil ....Mi je pa všeč ,ker kruh ne postane suh.Če bi imeli še te modele bi jo takoj kupila,vendar sem videla prospekte pa tega ni več noter.Mislim,da je moja stara krepko čez 10 let.Ker v Kopru se je to začelo in predstavnica je tam živela, sicer mariborčanka,pa je prišla še k nam na štajersko ponujat in tako se je začelo.lp dari

angie.orhideja  

član od: 14.7.2008

sporočila: 866

31. jul 2008 18:19

Jaz imam TW posodo za kruh že več kot 10 let in še nikoli mi ni splesnil pa čeprav posode ne odprem vsak dan. Meni je nasploh TW posoda zelo všeč predvsem nožek za lupljenje - ta je res zakon. Lp, angie angie.orhideja

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

1. avg 2008 18:40

S posodo za kruh TW pa res ni dela. Ko kupiš kruh, streseš drobtine ven, 3 dni star kruh itak ne bo nihče pojedel, če imaš že svežega, in ga daš za kure, drobtine.... No vsake toliko časa, pa jo opereš. Če pa hraniš kruh 1 teden, pa splesni povsod. No ,razen v platneni ali papirnati vrečki se pa izsuši. Jaz ga včasih , če ga kupim zelo veliko ( ob kakšnih obiskih) pustim kar v papirnati vrečki in če ga pozabim, je naslednj dan že suh in trd. Me pa zanima , koliko časa ga lahko hranite v platneni vrečki, pa da ne postane suh in ali ga imate potem v kuhinjski omarici ali mogoče v hladni shrambi ? LENČA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecNikita
Kaj jutri za kosilo?gobica1402
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti