Parni likalnik vs likalna postaja

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

29. jul 2008 18:44

Ne, začne se jutri, da ne bom koga zavedla, bo v intersparu in ne v sparu.

Frina, blagor se tebi, takih je malo, ki bi radi likali, jaz pa rada kupujem sesalce, čeprav ne sesam ne vem kako rada. Še dobro, da komu v žlahti crkne, potem ve, kam ponj.

Moram pa priznat, da se zdaj veliko lažje spravim k likanju.

Lijana

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

29. jul 2008 19:07

LIJANA je napisal/a:
jaz pa rada kupujem sesalce Lijana
Ah ja, jaz tudi.

nat75  

član od: 4.4.2006

sporočila: 58

29. jul 2008 21:24

Parna postaja je zakon. Moja deluje brezhibno že 8 let - talijanski Saxel, ki je bil tedaj še precej drag. Edina pomanjkljivost je, da jo je malce manj komot pospravit. No, jaz je ne pospravljam, na srečo imam stalni prostor za likanje. nat75

GregorN  

član od: 25.7.2008

sporočila: 16

30. jul 2008 19:43

Pozdravljena, doma uporabljamo parno postajo, mislim da bo sedaj stara nekje 6-7 let in špe funkcionira popolnoma ok, uporablja se voda iz pipe in ne destilirana. Če bi bil doma bi ti lahko povedal katera postaja je pa ti žal nemorem. GregorN

Andika68  

član od: 16.12.2008

sporočila: 99

21. okt 2009 19:32

Pozdravljene! Ker vidim, da imate veliko izkušenj s parnimi postajami, bi vas lepo prosila za nasvet. Odločam, se med dvema parnima postajama, Gorenje in Philips. Pri Gorenju me moti to, da ima luknjice za paro samo spredaj, pri Philipsu pa je moč 1370 W. Ne vem, če je to dovolj, sicer ima 4 bare pritiska. Kaj mi svetujete za katerega se naj odločim? Kateru je po vaše boljši? Tule so še linki: -Philips ( http://www.lovecnacene.si/mesano-parni-likalnik-gc-6420 ) -Gorenje ( http://www.lovecnacene.si/gorenje-sit-2400-sg-likalna-p ) Lepo prosim za nasvet in se vam že v naprej zahvaljujem. Andika68

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

21. okt 2009 19:41

Jst imam tega Gorenjskega, pa je čisto v redu. Tudi to, da ima luknjice samo spredaj, se mi zdi, da ne moti, oziroma zato ne lika nič slabše. Nimam kaj rečt čez njega, sem zadovoljna uporabnica. Lizzie

limona  

član od: 27.8.2003

sporočila: 231

26. nov 2009 14:56

Hoj Frina, ker je tema zanimiva jo ponovno odpiram in res bi rada vedela za katero znamko likalnika oz. parne likalne postaje si se odločila. Vidi se, da imaš kar nekaj izkušenj iz tega področja. Ali katera ve kako priti do likalnega sistema Laurastar, ali je v SLO kdo uvoznik in če je, kako je z servisno službo? lp limona

fotografka  

član od: 1.6.2010

sporočila: 68

20. sep 2011 0:24

Pozdravljene,

kupujem (parni) likalnik in sem našla na ZPS (Zveza potrošnikov) strani, da so maja imeli test likalnikov. Ima morda kdo revijo VIP oz. dostop in bi sporočil rezultate oz. mnenje ZPS.

fotografka

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

20. sep 2011 13:22

Fotografka, za par evrov lahko kupiš posamezen članek. Mimogrede s tem malce pripomoreš, da bo še več testov.

 

Drugače pa greš lahko v kakšno knjižnico in si tam prebereš, če drugače ne dobiš.

Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti