Skodelice za kavo

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

30. jul 2008 18:06

Taia, o teh skodelicah vem samo toliko kot piše na tej strani. Kjer je tudi kontaktni naslov. Nekako dvomim, da bi jo imeli v kakih veleblagovnicah.

Meni se zdijo tudi zelo lepe.

Pred leti sem v Merkurju kupila  bele skodelice, lepe oblike. Pobarvala sem jih z modro in rumeno in jih podarila. Bom skušala narediti kako fotografijo.

Sama ne pijem kave, sem bolj na čaj. In me zelo težko dobijo iz ljubljanske čajnice. Recimo tiste porcelanaste , s slikico potonik, ki so stale precej denarja.

 

F r i n a

kreich  

član od: 8.8.2002

sporočila: 65

30. jul 2008 19:54

Kasaze pri Petrovčah. Mislim, da je družinsko podjetje Keros. Imajo čudovite izdelke, ki so ročno izdelani in ročno poslikani.. kreich

Taia  

član od: 2.11.2002

sporočila: 473

30. jul 2008 21:36

Frina, jaz sem malce raziskovala in ugotovila, da imajo v Maxiju izdelke od KAHLE. Če imajo tudi te skodelice, pa ne vem. Taia

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

30. jul 2008 22:21

Ravno danes bla v maxiju in gledla kaj vse imajo. V glavnem, ne smem več hodit v take trgovine, ker sem se zaljubila v čajniček s skodelico, ki pa stane okoli 70€ :( Drugače imajo pa v Nami precej poceni in zelo lepe popolnoma bele skodelice, ki niso zelo drage. So pa za čaj, kavo, lahko posebej ali s krožnički. Mislim, da so iz porcelana, pa tudi če niso so stene skodelic precej tanke, kar je meni zelo všeč. Urša

Petrca_5  

član od: 28.8.2006

sporočila: 135

2. avg 2008 12:54

Končno sem si šla pogledat trgovino Ika v Škofji Loki. Pa prav skodelic za kavo nimajo tako veliko... Videla sem jih nekaj, ampak večinoma kar velikih, pa tudi uf... cene so taprave! ;) Eno sem gledala, ko je bila šalčka 21 evrov. Tako da bom šla še malo v Maxija, Namo...

vajanesa  

član od: 16.4.2007

sporočila: 99

7. avg 2008 19:57

Ja skodelice, očitno niso samo moja šibka točka

vajanesa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti