Malica med sluzbo

Visage  

član od: 1.1.2006

sporočila: 215

tema odprta - 24. jul 2008 17:38 | ogledi: 26.960 | odgovori: 56

Pozdrav vsem..

kako se prehranjujete med malico..koliko na mesec vas to financno stane, ker jaz grem skoraj vsak dan ven jest in je to kar zalogaj,ker v pisarni nimam okna, pa vroce je in moram malo ven, ce ne drugega pa vsaj malo na zrak...

Kako pa vi?

Visage

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

24. jul 2008 18:12

Zdravo! Kar v menzo gremo, 3,95 Eur stane malica. Nam se to sicer zdi drago, vendar druge izbire nimamo, ker nimamo ničesar primernega tako blizu, da bi se dalo priti peš v času, ki je namenjen za malico. Lep pozdrav, Sonja

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

24. jul 2008 18:17

Hvala bogu imamo v službi vedno toplo malico. Dodatka na malico pri plači zato pač nedobimo,saj je to pač tako urejeno.Tako za malico neporabim nič vendar mislim,da zunanji delavci,ki so prisotni kar naprej plačujejo nekje 3-4 eur za toplo malico odvisno kaj je pač ta dan na jedilniku.Res pa je,da kadar delam dopoldan skoraj ne malicam,saj sem nujno potrebna nekaj pojesti po jutranji negi,če ne se vsa tresem.Za malico imamo to,kar imajo oskrbovancci za kosilo brez juhe s tem,da dobimo zraven dodatek,kar pomeni to da dobimo sadje,jogurt ali kaj podobnega.Popoldan in ponoči pa vedno malicam oziroma večerjam.Hja so pa naše večerje bolj žalostne zadnje čase in kaj rado jih je premalo za vse.Takrat si včasi naročimo pizzo ali pa vsaka nekaj od doma prinese. chappy

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

24. jul 2008 19:17

kar si prinesemo od doma, do najbližje trgovine žal 3km. klavdija

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

24. jul 2008 21:14

Po navadi jem sendvič iz bližnje trgovine (samo čez prehod čez cesto). Zraven pa kak jogurt. Tu in tam si naročimo lepinjo ali pa na kakšna dva meseca skupaj pomalicamo piščanca, rebrce....

Tudi ribja konzerva z žemljo je večkrat na vrsti. V glavnem se mi ne zdi, da veliko izdamo za malico, je pa tudi temu primerna, seveda...

Titta

vanilija76  

član od: 29.9.2007

sporočila: 415

24. jul 2008 21:53

Tudi pri nas imamo v kuhinji toplo malico in na izbiro kar nekaj menijev,tako,da imamo kar srečo.Večkrat si pa tudi od doma kaj prinesem. Lep sončen dan,ki naj bo vsak dan nasmejan! Vanilija76

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

24. jul 2008 23:12

Pri nas je zelo dobro organizirano- restavracija, kjer je sta na voljo dva menija, komponente vzameš tudi posamezno (meso+priloga+solata ter enolončnica+sladica ali sadje), potem je še prosti meni (malo boljša/dražja varianta), kuhane ali pečene hrenovke in klobase, burek, juha, solatni bife (tudi kalčki!), več vrst jogurtov,  mleko, corn flakes, sendviči, sladice in pijača po žeji/široka izbira... nimam se kaj pritoževati. Firma nam regresira  mislim da 3,8€ dnevno, plačujemo s službeno magnetno ID kartico in če nam na računu kaj ostaja, si lahko ob sredah nabavimo delikateso.

Včasih imamo tudi goste- g.Damjan Fink s svojo ekipo nam je cel teden predstavljal kulinarične zaklade Slovenije, večkrat je na sporedu teden morskih jedi, teden prekmurskih jedi... meni tovrstno razvajanje zelo paše . Ja, vodstvo se očitno zaveda, da damo siti in zadovoljni zaposleni več od sebe

LP, V.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. jul 2008 23:43

Pri nas nimamo ničesar, ampak mi pa lokacija službe v centru LJ omogoča skoke okoli. Zelo rada grem v Skriti kot v podhod Ajdovščina, samo če jem zunaj, vedno pridelam minus. Največkrat si prinesem vse s sabo od doma, ker zame je čas malice dejansko čas kosila. Sem pa kar malo nevoščljiva tistim, ki se imate možnost prehranjevati v prostorih službe, jedilnik, ki ga ima na voljo moj brat doma, je za dol past:

http://www.fmr-gostinstvo.si/images/stories/

Ne bom rekla, da slabo kuham, kje pa, ampak to večno tovorjenje raznoraznih posodic mi gre že rahlo na živce.

Loni Makaroni

kristy  

član od: 18.6.2002

sporočila: 704

25. jul 2008 6:29

Kar delam v Lj, je najpogosteje Šparova restavracija. Ponavadi kar samo solata in žemlja. V matični firmi pa imamo kuhinjo z enim menijem, ker pa sem "prijazna", mi punce spečejo zrezek, skuhajo hrenovko ali pa spražijo jetrca. mnjami... Tina

jagodas  

član od: 2.11.2005

sporočila: 90

25. jul 2008 7:45

Pri nas je kakor kdaj: včasih si prinesemo kaj od doma-zelo redko, ali gremo v trgovino -so 3 v bližini večinoma pa gremo v restavracijo/gostilno so kar 3 v bližnji okolici+pizerija, malice brez solate so 4,5, s solato pa 5,5 eur. Tudi meni se naše malice zdijo predrage, a kaj ko ne moreš jesti sendvičev vsak dan. Mi je pa zelo všeč jedilnik od Loninega brata-mmmm kako bi danes pasali špinačni tortelini ali njoli. lp. jagodas

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

25. jul 2008 7:58

Sadje, v poletnem času tudi kaka kumara, korenček ali nadzemna kolerabica. Če kislega jogurta (pudinga) ne pojem za zajtrk, je ta za malico.

kobra 1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti