Kupim sivko

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

21. jul 2008 8:57

Sivka bi ti pri nas morala prezimiti, sončna lega, peščena tla in pravilno obrezovanje ... Meni je prvo leto nekaj grmičkov zgnilo (mislila sem, da so pomrznili), ker nisem dodala peska. Ko sem dodala pesek so nadaljnja leta brez kakršne koli zaščite preživeli vsi, čeprav so se temperature spustile tudi pod -20 C. Pri nakupu pa se pojavlja ena težava. Pod imenom lavandula prodajajo v naših trgovinah zelo različne rastline, ki so si kot majhne zelo podobne, potem pa ne več. Težava je, da se najpogosteje pojavlja neka vrsta, ki je bolj nizka, ima temno vijolične kompaktne cvetove, vendar pa njeni cveti ne dišijo prav močno. Na večini slovenskih vrtov srečaš takšno. Kot odrasla s cvetovi vred zraste približno do kolen. Druga različica pa zraste s cvetovi vret preko pasu, svetovi so bolj sivkaste barve in veliko bolj dišijo. Ta je na izgled tudi bolj podobna tisti iz Provanse ali Hrvaške. Na mojem vrtu rasejo obe (skupaj imam več kot 30 grmičkov, letos so že odcveteli) oz. še več različic, čeprav sem vse kupila kot navadno lavando. Tudi čebele se nore na višjo varianto, tista druga pa jih ne zanima prav dosti. Zate bi bilo dobro, da si za izdelavo dišavnih blazinic, omisliš bolj dišečo varianto, da dosežeš učinek. Ravno jo imam en velik šopek v sobi in sem čisto pomirjena:) Če ne drugače, ti lahko avgusta pošljem vršičke, ki se prav radi ukoreninijo in že naslednje leto cvetijo. Lep pozdrav magnolija

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

21. jul 2008 13:28

Zdenka, poslala sem ti zasebno pošto, je uspelo?

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti