Natikači cross

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

5. avg 2008 13:35

Js imam črne original, sine ima pa rdeče otroške original. Oboje sem kupla spomladi hkrati z rolerji v Hervisu, ko so imeli akcijo, da so pri treh artiklih najcenejšega podarili. Tako sem v bistvu dobila tamale crockse zastonj, ceprav bi moral bit 30 eur. Oba sva navdušena nad njimi, lahki, udobni, sine celo poletje samo to nosi, tudi za v morje jih je imel. Vesela sem, da sem tudi o njih prebrala nekaj pozitivnih mnenj na Kulinariki in sem se zaradi njih odločila za nakup. Hvala, Kulinarika Morm pa rečt, da mi niso preveč luštni na golo nogo, tako da jih sama nosim večinoma z nogavicami. LP in lep dan!

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

31. avg 2008 17:40

po dolgem času sem danes zavila v Evropark v MB in tam naletim na mali mali oddelček (takšna škatlasta, prozorna ograda sredi glavne hale) in notri en kup teh natikačev. Tudi več modelov in tudi beli so med njimi. Pa takšni "zimski", s krznom znotraj. Od mini modela do maksi noge.  Vse sorte in cena 39 eur.

 

Škoda, da me je pred tednom končno le zamikal ponaredek v beli barvi in za 3,5o eur. Fino se nosi, samo norčujejo se iz mene, če grem morda v opracijsko.....

Titta

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

26. okt 2008 16:44

Da ne bi kdo mislil, da sem požrla besedo - evo moje ljubke ponaredke: mamaF - Mojca Sporočilo je spremenil(a) mamaF dne 26. okt 2008 16:44:59

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

26. okt 2008 16:47

Mamaf pa štumfi so tudi lepi.

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

26. okt 2008 17:13

zima13 je napisal/a:
Jaz sem jih kupila otrokoma pa sta bila takoj ožuljena od tistih črnih "čepkov" ki držijo takec za čez peto. Tamali sem lani tisti trakec in čepke kar stran odrezala. A ima kdo še kakšno boljšo idejo saj tamlčku (2 leti) tisti trak tudi prav pride. Na morju pa glih ne more bit v nogavičkah v teh čevljih.. zima13
a pa to mate originalne? kr na mojih originalnih je to čist tanko, ta čepek navznoter.. nima kej žulit bannanna

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

26. okt 2008 18:46

Če še ni prepozno za zimo13; mojega mulčka je tudi ožulil tisti čepek, ampak ker zunaj še itak ni bilo tako vroče, jih je od začetka nosil kar z nogavicami. Ko jih je potem obul brez, ni bilo nobenega problema več. Koža je namreč na tistem mestu nežna in se mora malo utrditi. Zadostuje tudi, če mu zalepiš tja obliž ali uni tanjši beli samolepilni trak za rane. Sicer pa ima kolegica težave vsako leto, ko je treba otrokom obuti kakršnokoli poletno obutev - prvič jih vedno ožuli, ko pa se zaceli, nosijo sandalčke brez problemov. matilda

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

26. okt 2008 20:03

MamaF, jaz imam tudi takšno barvo crocsov v službi

stana

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

26. okt 2008 22:08

Jaz sem čisto navdušena, za okrog vogalov skakat je okej. Dons sva šli s tamalo okrog bloka, za 10-15 min ven, je bolna, pa vseeno, da je šla malo na zrak. Crocse gor, obe, pa sva leteli dol, pa hitro nazaj... Obujem jih tudi, ko grem v trgovino, pa na pošto, skratka, če kam skočim. Moj najdražji pa obuje moje, če skoči dol odnest smeti, pa ker ločuje, gre do križišča v mojih lila natikačkih... pravi, da so mega! lidka [sonce]

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

27. okt 2008 0:28

bannanna je napisal/a:
zima13 je napisal/a:
Jaz sem jih kupila otrokoma pa sta bila takoj ožuljena od tistih črnih "čepkov" ki držijo takec za čez peto. Tamali sem lani tisti trakec in čepke kar stran odrezala. A ima kdo še kakšno boljšo idejo saj tamlčku (2 leti) tisti trak tudi prav pride. Na morju pa glih ne more bit v nogavičkah v teh čevljih.. zima13
a pa to mate originalne? kr na mojih originalnih je to čist tanko, ta čepek navznoter.. nima kej žulit bannanna
Tudi na mojih ponaredkih je tisti čepek čisto ploščat, se ga sploh ne čuti. Tele rdeče pa nosim kar po hiši, so mi super, tako na boso nogo kot na nogavice. Je prav fino, ker nič ne zebe v podplate, kjer imamo ploščice. mamaF - Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti