Natikači cross

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

3. avg 2008 19:45

Berem in berem in naj povem, da ste me uspele prepričat, da si jih kupim za na morje. Jutri grem v akcijo, da bom v soboto paradirala z njimi po naši obali. Elaphus, fajn bi bilo, če bi imela tiste ta oranžne barve. LP! fakin712

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

3. avg 2008 20:30

No moje so roza bo treba za v službo bele nabavt,da nebom ko pajapatak chappy

vekii  

član od: 22.11.2006

sporočila: 32

3. avg 2008 20:50

zdravo sem imela originalne crocse pa sem dobila alergijo prsti so mi zatekli pa še nadležno me je srbelo po prstih kljub antibakterijskem materialu so mi pa tudi noge precej švicale v njih sedaj imam neki ponaredek pa sem zelo zadovoljna doma in v službi so zakon toliko od mene lp vekii

tejka77  

član od: 27.2.2007

sporočila: 544

3. avg 2008 20:55

Imam original in ponaredek- pa ni nikakršne občutne razlike. tejka77

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

3. avg 2008 21:19

V Avstriji prodajajo malo drugačne. Model je enak, so pa iz drugačnega materijala. Tudi barvno so lepše. Barve se prelivajo, ali pa so gor narisani razni motivi, tudi otroški. Imajo pa tudi take z nalepljenimi kamenčki, ki so zelo lušne. Stanejo okoli 6,5€. Kyara

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

3. avg 2008 21:27

Jaz pa zelo občutim razliko med originalom in ponaredkom (imam ponaredek, soseda pa original - obe za po vrtu in mi je velika razlika). Aja, pa originalnih ni belih, za tiste, ki pišete...vsaj jaz ne vem zanje, ker sem jih iskala, zato sem potem kupila ponaredek. Tudi sama sem lani bila proti njim in so se mi zdele grozne. Ko sem jih pa dala na nogo, sem pa mnenje spremenila. Itak jih imajo praktično vsi in sploh nisi nič posebnega več, če jih imaš... katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 03. avg 2008 21:38:30

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

3. avg 2008 21:32

zima13 je napisal/a:
Jaz sem jih kupila otrokoma pa sta bila takoj ožuljena od tistih črnih "čepkov" ki držijo takec za čez peto. Tamali sem lani tisti trakec in čepke kar stran odrezala. A ima kdo še kakšno boljšo idejo saj tamlčku (2 leti) tisti trak tudi prav pride. Na morju pa glih ne more bit v nogavičkah v teh čevljih.. zima13
Zima, saj gre trakec naprej na sprednjo stran, če ga nočeš čez peto. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

5. avg 2008 7:25

Jaz bi jih rada kupila za sina , velikost 33-34, ali mogoče veste, kje na Gorenjskem jih še imajo na zalogi ? Ali se jih da kje naročiti preko interneta ? Vsem že vnaprej hvala za informacije. LENČA

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

5. avg 2008 8:06

Meni so se tudi zdeli grdi, pa sem poizkusila obut Crockse od mojega očeta. (se je ustrelil v stopalo, pa ni imel kaj drugega obut, ja... se zgodi...).

Potem sem jih šla takoj kupit in to LILA barve, hčerkica je izbrala rumene, ex husband pa bež barve. Jaz jih obujem na hitro, ko letim v trgovino kaj iskat za vogal, pa ko nesem smeti, so mi pa super udobni in tile moji so mi zaradi barve celo všeč. Da ne govorim, da sva si s tamalo obe kupili figurice za gor, : )

lidka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti