Natikači cross

elba  

član od: 7.2.2007

sporočila: 178

21. jul 2008 13:18

Ja, najprej se morem sama navaditi na tisti čudni pogled od zgoraj na dol - je res hecno. Tako nekako kot pogled na nogo v plavutkah. Ja, ta poceni varianta za začetek. Upam, da mi ne bo tako potegnilo, da bi delala zbirko. elba

nina88  

član od: 6.3.2007

sporočila: 66

21. jul 2008 14:07

Jest jih pa nikjer več ne dobim??? Rada bi imela čisto bele številka 39? Res jih iščem pa jih je že kr zmanjkalo, rada bi jih mela za na morje pa za doma okrog hiše nosit? Kje bi jih še dobila bele?????? Nina

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

21. jul 2008 14:12

Nina, belih ti ne priporočam; se zelo, zelo hitro umažejo. Sin je bele dobil v dar in jih moram cel čas brisat. Tudi rumeni so relativno občutljivi. Kar se umezanije tiče so tisti bež-zlate barve zelo priročni in neupadljivi. Na morju jih ima vsaj polovica turistov. Meni so bili zelo všeč rdeči! veverica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

21. jul 2008 14:19

Meni so crosske nekaj najbolj, kako naj rečem, nikakvega. Kot da bi barbiko nosila v roki.

Sicer - kakor komu drago, ampak jaz tega ne dam na noge. Grem v trgovino Kopitarne Sevnica in vedno najdem obuvalo, ki mi v celoti nadomesti to modno ameriško reč. Tele crosske mi pridejo naprej kot tisti plasitčni sandali v modri, roza in prozorni barvi, ki so jih tlačili deci na noge (in nekaterim odraslim), ki so se bali ježev....Mi smo raje bodice iz pet ven vlekli kot pa tisto ogabo na noge  dajali.

 

AMpa, kot je rekla frina, o okusih se ne razpravlja, lahko pa povemo svoje mnenje. Mamamia

mamamia

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

21. jul 2008 14:37

mamamia je napisal/a:
Tele crosske mi pridejo naprej kot tisti plasitčni sandali v modri, roza in prozorni barvi, ki so jih tlačili deci na noge (in nekaterim odraslim), ki so se bali ježev....Mi smo raje bodice iz pet ven vlekli kot pa tisto ogabo na noge  dajali.

 

AMpa, kot je rekla frina, o okusih se ne razpravlja, lahko pa povemo svoje mnenje. Mamamia

mamamia
A veš, da jaz tisto čudo še vedno nosim, čeprav nisem več 7 let stara. Vem, da zgledam češko (se opravičujem moji prijateljici Čehinji), ampak imam tako hudo občutljivo stopalo, da si še na pesek ne upam stopit, ker me že vse peče, boženedaj, da bi mogla it v vodo, kjer je kaka trava brez tistih papučev. Mam pa jih v vseh barvah, da lahko kombiniram s kopalkami. Sicer pa saj punce pravijo, da so crocsi grdi, ampak uporabni. Tak da zarad lepote, pa moje noge ne bodo trpele! In pika. Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. jul 2008 14:57

Ja, kroxiji so nastali po tem, ko sta seksala gumijasti copat in holandski cokl! Mar bi prakticirala vzdržanost.... Vendelina jr.

Nasja  

član od: 10.6.2003

sporočila: 815

21. jul 2008 14:59

Eh, tudi jaz še nosim tiste plastične copate. Brez njih ne grem v morje, pa konec.

 

In če prav pomislim, me je zdajle res zgrabilo, da bi kupila tudi te grozne crocse...

Nasja

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

21. jul 2008 15:09

A sem res edina, ki se mi ti cokelčki zdijo ljubki? Šmrk....ja, saj mi še hči pravi, da sem otročja.... Ampak tile rdeči, prvi v vrsti - z VISOKO PETO, ti so pa res grdi, priznam! http://www.crocs.com/#2 mamaF - Mojca

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

21. jul 2008 15:42

Uspešno sem se borila celo leto, da si nisem kupila teh nagravžno grdih plastičnih klomp ... vse do letošnjega julija, ko sem prišla v mariborski Europark in si jih nabavila za 40 eurov v "krasni" zlati barvi, made in Colorado. Po enem tednu nošenja po "hofu" sem spremenila mišljenje, grdi gor, grdi dol, super so: lahki in zračni, noga si v njih prav spočije! Jih vzemem s seboj tudi na morje Ne bi pa v njih hodila po mestu, to je pa res Nena-morje

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

21. jul 2008 16:57

Če malce dopolnim: odvisno od tipa ženske. Glede na siceršnjo odpičenost mameF sploh ne dvomim, da ji takšna obuvala "stojijo", zase pa vem, da bi bila v njih totalna burleska...

Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti