Natikači cross

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

21. jul 2008 0:07

nasha je napisal/a:
Tudi pri nas imamo vsi ponaredke za 10€, vsi jih nosimo za na vrt in okrog hiše, so udobne za nošenje, noge se nič ne potijo.Jim pa v našem koncu rečemo Brajdičke, ker so jih prvi nosili Romi v bižnjem naselju.Lp Nasha

Se mi zdi, da moraš bit nekje blizu mene doma...ker so namreč Brajdiči tudi v meni bližnjem naselju

Ognjič

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

21. jul 2008 5:03

Tudi jaz sem jih po izkušnji prijateljice i sprobavanju kupila in to za 6,39€. Je seveda ponaredek, vendar udoben in fajn za nosit. Kyara

neznan uporabnik

21. jul 2008 6:20

Originali so sedaj na razprodajah po ceni 31-35 € - kakor kje. Res pa je, da niso znižani več kot 10-15 %. tedi

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

21. jul 2008 7:53

Nisem vedela, da je original malce drugačen od ponaredkov.Kar zadeva material, seveda.  Kupila sem torej ponaredek za pičlih 3,99 eur pa me noge pečejo in se potijo. Malo dnarja malo muzike torej!

Titta

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

21. jul 2008 8:04

Malo sem pogledala na povezavo na spletno stran s ponudbo. Koliko različnih!!!! Imajo to tudi pri nas ali samo en model? in mogoče kje? Opazila sem, da povsod ponujajo samo ta poletni model z luknjicami, sicer različne barve ampak vse na isto struno narejene.

Titta

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

21. jul 2008 8:57

tumpika je napisal/a:
Se mi kuj vidi, ka sn sto let pred leseno žlico! Japakuno, na vrt še si kuj bataše obuvlem. tumpika
Glede na krasno vreme, ki ga imamo na našem krasnem štajerskem koncu, bom jaz danes za v vrt tudi batače obula. Sicer ponaredke nosi moj dečko in so mu fajn, ker so ful zračni in se ne poti. Sva jih pa kupla v Biogradu za 100 kun ene čudne gorčične barve... bog pomagaj, če pa pri 46 ni neke izbire. Začetnica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. jul 2008 9:03

Kdorkoli je ravno na poti v ZDA ali bo šel tja (a je bil to v osnovi mesidž ali kaj) lahko zaradi ugodne menjave valut kupi marsikateri drug bolj džazen da ne rečem dizajnerski artikel zelo ugodno in jaz bi raje to kupila. Ne pa ultragrdih klomp. Ki so čisti turn off. Pa kako antibakterijsko in antiglivično - pa ja. Kdor si redno neguje stopala in je drugače zdrav, teh težav itak nima. Če se pa bakterije in glivice zaredijo, je pa itak treba do zdravnika, jemati mazila in zdravila in držati stopala v lepem mediteranskem morju vse dotlej, dokler morje ne pozdravi nogic in te crossklopme ali pa kaj drugega itak ne pomagajo. Sama vsako leto kupim en par flip-flopov v sevniški kopitarni/prodajalni in za njih odštejem kakih 35-40 EUR in so vredni svojega denarja in mnogo bolj seksi izgledajo kto pa tale pošast od hibrida med coklom in gumo. Obula bi jih samo v primeru, da bi delala v našem zdravstvu in bi morala en stilistični dodatek za na belo haljo....Pa še v tem primeru bi raje obula borosano - na katero bi namonitrala kakšne šljokice... Vendelina jr.

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

21. jul 2008 9:05

Koliko se pač da stilirat belo haljo. Začetnica

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

21. jul 2008 9:53

Vendelina jr. je napisal/a:
Ne pa ultragrdih klomp. Ki so čisti turn off. Vendelina jr.

Ti pa tud nič ne razumeš, no! To je samo "varka", te klompe... to reč itak vsak že na daleč vidi zaradi ultra barv, potem pa pogleda malo višje, v obrazek...in vidi našo neizmerno lepoto in čutnost in sploh in oh.... Tu pri nas na kmetih se mejčken drugač promet ustavlja

Ognjič

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

21. jul 2008 10:04

Ognjič je napisal/a:

Vendelina jr. je napisal/a:
Ne pa ultragrdih klomp. Ki so čisti turn off. Vendelina jr.

Ti pa tud nič ne razumeš, no! To je samo "varka", te klompe... to reč itak vsak že na daleč vidi zaradi ultra barv, potem pa pogleda malo višje, v obrazek...in vidi našo neizmerno lepoto in čutnost in sploh in oh...[jezik][zmesan]. Tu pri nas na kmetih se mejčken drugač promet ustavlja [grin]

Ognjič [vrtnica]
Prav imaš, Ognjič! Pa če si nad klompami predstavljaš še plav predpasnik z gubicami...., še Tinc bi dol padel! Če jih natakneš pozimi, na ročno pletene debele nogavice, pa sploh zažigaš! Meni pa so ti plastični stvori v resnici prav všeč (me spominjajo na cokelčke od hčerinih bivših barbik). Za šarmiranje po vasi si bom letos ziher ene omislila - živo oranžne ali pa travnato zelene. Čeprav, Vendelina, tudi ideja z Borosano sploh ni slaba.... A veš, da so v Borovu začeli legendarne ogabne "Startaske" spet izdelovati! Eighties are back again! http://www.longlivestartas.com/ mamaF - Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti