Učni listi

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

tema odprta - 16. jul 2008 8:57 | ogledi: 15.167 | odgovori: 23

že celo jutro iščem učne liste za matematiko 2.razred, pa jih ne najdem. Hčerina učiteljica je rekla, da jih je na spletu veliko, jaz pa povsod najdem samo knjige katere je potrebno naročiti. Našla sem še otroci.org, vendar listov za seštevanje in odštevanje do 100 je zelo malo. Prosim za pomoč, ker ne bi rada sedaj kupovala kakšnega delovnega zvezka. Hvala za pomoč

ariella

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

16. jul 2008 8:59

p.s. klikni na željeni naslov na modrem polju, ki se pojavi na tej strani.

Nessie  

član od: 11.8.2006

sporočila: 19

16. jul 2008 11:09

Na tem naslovu http://www.e-um.si/ so zbrane učne vsebine za matematiko tako za srednjo, kakor tudi za osnovno šolo. Pa še interaktivno in prostodostopno je vse. Na koncu vsakega gradiva so tudi dodatne naloge v pdf formatu z rešitvami. Kmalu bo dodan tudi portal z nalogami, ki se bodo vsakič generirale naključno. Lahko si boste sami sestavili test z vsakič novimi nalogami. Lep pozdrav Nessie

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

16. jul 2008 14:02

ariella_3, svinčnik v roke, pa kak njen zvezek za model in se loti dela. Mislim, da bo tvoje dete z veseljem reševalo naloge, ki jih bo sestavila mamica. Potem pregledata skupaj - ni lepšega in bolj zanimivega. Morda obstaja kakšna babica, dedek, teta, ki se lahko lotiu tega. vedno se obnese, verjemi.

anemona  

član od: 9.5.2008

sporočila: 124

17. jul 2008 9:14

Ker smo ravno pri učnih listih ,me zanimajo podobni naslovi kot je napisala Nessie vendar za vse predmete 9 raz (FI,KE, ANG, SLO,ZGO,GEO,BIO....).Čeprav smo sredi počitnic nebi rada odlašala tja na september,ker se bo kopičilo.Do letos sem kupovala dodatne vaje vendar je to kar velik strošek.Ali mogoče obstajajo vaje ki so narejene po stopnjah zahtevnosti?Hvala za pomoč! anemona

ariella_3  

član od: 3.7.2006

sporočila: 664

17. jul 2008 17:52

rimljanka- glede na to da bom sedaj delala 12 ur na dan 3 tedne, bom čas ki ga bi porabila s pisanjem nalog raje izkoristila za druženje z otrokom, saj se bova videli zelo malo pa še počitnice so. hvala vsem za zelo koristne naslove. ariella

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

17. jul 2008 19:19

anemona, kar se tiče biologije, ti povem, da so na strani otroci.org katastrofalni učni listi. Kaj tako butastega, moram reči, težko srečaš. kako je z ostalimi področji, ne vem, tega ti pa zelo odsvetujem. Mislim popolnoma resno. Vsa vprašanja so ali popolnma faktografska ali popolnoma trapasta. Nisem edina tega mnenja.

rimljanka - zasebno mnenje

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

17. jul 2008 20:59

rimljanka je napisal/a:

anemona, kar se tiče biologije, ti povem, da so na strani otroci.org katastrofalni učni listi. Kaj tako butastega, moram reči, težko srečaš. kako je z ostalimi področji, ne vem, tega ti pa zelo odsvetujem. Mislim popolnoma resno. Vsa vprašanja so ali popolnma faktografska ali popolnoma trapasta. Nisem edina tega mnenja.

[nagelj] rimljanka - zasebno mnenje
Točno tako, sem mulca celo nekaj napak uvajala,..... opažam,da je to čedalje bolj epp stran všeč mi je učiteljska net,... ker lahko vprašaš in tudi sam objaviš kakšno stvar,ki mogoče tudi drugim pripomore se pa seveda tudi tam najde kakšna cvetka,... anaeva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti