Vrečke za pranje nedrčkov z kostjo

macadamia  

član od: 17.5.2007

sporočila: 217

18. jul 2008 11:02

katka lopatka je napisal/a:
Pač kost moram imeti, ne gre drugače...
moji so tudi vsi s kostmi in podloženi, da izgledajo hribčki malo bolj pošteni macadamia

Petya  

član od: 8.1.2006

sporočila: 591

25. okt 2009 22:51

bannanna neckermann ma to včasih .... samo moreš bit zelo hitra pri naročilu ... Petya

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

26. okt 2009 15:01

hvala lepa!! sem že naročila!! bannanna_v_slo ;)

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

27. okt 2009 4:02

Za tiste bližje meje ali če imate kakšno pot v to smer - te krogle sem videla v gospodinjskem oddelku Smarta v Stari Gorici. l.p. tedyka

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

23. nov 2009 18:10

Morem napisat... Sem kupila te košarice za pranje nedrčkov pri Neckermannu. So se mi razpadle že med prvim pranjem, ena stvar (tak mali del, ki služi temu da se košarica zapre) je celo izginila v pralnem stroju, tak da upam da ne bo kaj narobe. Aja, pa nedrček košarice B sem komaj stlačila noter - čeprav piše da še zadostuje tudi za C košarico. Toplo priporočam nakup kje drugje. :) Lizzie

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

23. nov 2009 18:24

jaaaaaaaa, tudi meni se je to zgodilo!!! kupila sem celo 2!! vendar sta se mi obe polomili in razpadli. ojoj. jaz pa sem že mislila da je to nakup leta!! groza! bannanna_v_slo ;)

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

23. nov 2009 18:29

Teka je napisal/a:
Jz sem imela iste probleme. Sedaj jih pa dam prat in izklopim centrifugo. Tako jih perem že nekaj let in nobenega modrca in pralnega stroja je ne uničim več Teka
ok, naslednji poskus bo torej z izklopljeno centrifugo.. tisto žogo sem kupila predvsem zato, ker imam nekatere modrčke, ki niso le tkanina oz čipka, ampak so malo debelejši oz. penasti. če daš takšen modrček prat s centrifugo se pena "zgužva" in ni več gladka. aja, a se na vsakem pralnem stroju da centrifugo izključit? nisem še tega prakticirala... bannanna_v_slo ;)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti