Ločevalna dieta

tema je zaklenjena

srcektorta  

član od: 13.5.2008

sporočila: 153

tema odprta - 8. jul 2008 15:44 | ogledi: 4.619 | odgovori: 6

povejte mi par kombinacij ,ki delam kosilo doma naprimer:pečen piščanec,kotlet,ribe,polpeti,jetrca(piščančja),pečen krompir v pečici-ponvi,rižota,paradižnikova solata s čebulo,kumare pečene,pečena paprika,sataraš.zdej mi pa povejte kaj lahko kombiniram?kateri kruh ali prepečenc?lepo prosim,ker grem prvič na to dieto.

srcektorta

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

8. jul 2008 15:51

A tisti famozni link na topic o ločevalni dieti, ki je na začetku tem na forumu - to nič ne pomaga ali kaj? Vendelina jr.

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

8. jul 2008 15:57

Ko se odločiš za ločevalno prehrano, iz temeljev spremeniš način kuhanja, jedilnike, navade. Tega torej ne moreš začeti brez vsakega znanja, poznavanja osnov tega sistema. Nabavi (ali izposodi) si torej knjigo - morda Montignaca in se malo poglobi v vse skupaj, da ne boš ob vsakem paradajzu ali hruški potrebovala pomoč. Načeloma gre pa tako, da zelenjavo (razen nekaj vrst) lahko ješ povsod, ne smeš pa ob istem obroku jesti meso in krompir, meso in testenine. Poleg tega naj bi bile testenine polnozrnate, brez jajc. Rižota jetorej prepovedano živilo - razen če je zelenjavna, brez mesa, enako makaronovo meso, lazanja, polnjene paprike. Kruhu se je najbolje odreči, če pa ga že ješ - mora biti črn, polnozrnat. Lisa

Iwana  

član od: 31.3.2008

sporočila: 143

8. jul 2008 18:12

Vedno se izogibam hujsanja, ker me je strah, da mi bo potem ostala odvecna koza in da se mi bodo povesila prsa. Zato raje ne hujsam. Ker me je prevec strah. Raje sem debela, kot "povesena"! Kako je s tem pri locevalni dieti? Iwana

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

8. jul 2008 18:45

Iwana, brez gibanja ne bo šlo. Pa kaki trebušnjaki pridejo tudi v poštev, pa hoja, kolo.... Bi bilo pa zelo fajn, če ne bi bilo treba nič migat, pa da lahko vse ješ, kar ti paše. LP! fakin712

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti